REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

O eko-standardach obowiązujących w fabrykach koncernu opowiada Robert Skomorowski, Kierownik Produktu grzejniki specjalne Purmo w firmie Rettig Heating Sp. z o.o.

REKLAMA

Wszystkie fabryki koncernu Rettig ICC pracują według wytycznych norm dla zakładów produkujących grzejniki. Mogą również pochwalić się certyfikatami zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz ISO9001 z tytułu zarządzania jakością. Zgodnie z nimi w fabrykach prowadzonych jest wiele działań od selektywnej zbiórki odpadów do szczegółowego zbierania informacji na temat ilości wprowadzonych na rynek materiałów objętych systemem powtórnego przetwarzania.

Pod ścisłą kontrolą znajdują się również wszelkie procesy prowadzone na każdym etapie produkcji grzejników ze szczególnym uwzględnieniem tych, które w większym stopniu mogą obciążać środowisko naturalne. Dla zapewnienia minimalnej emisji zanieczyszczeń, powietrze biorące udział w procesach malowania jest filtrowane w wysokowydajnych filtrach. Z racji posiadania w ofercie także grzejników elektrycznych oraz innych urządzeń zawierających podzespoły elektryczne i elektroniczne, jesteśmy jako firma zarejestrowani w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska jako podmiot wprowadzający na rynek towary podlegające ustawie o gospodarowaniu odpadami elektrycznymi i elektronicznymi. W związku z powyższym mamy także podpisane stosowne umowy z przedsiębiorstwami zajmującymi się zbiórką i utylizacją tzw. „elektrośmieci”.

-  Robert Skomorowski, Kierownik Produktu grzejniki specjalne Purmo w firmie Rettig Heating Sp. z o.o.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA