REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Projektowanie wnętrz wiąże się z opowiadaniem historii

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 25 kwi 2016 12:02
Projektowanie wnętrz wiąże się z opowiadaniem historii
Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż podczas poznańskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań.

Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż podczas poznańskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiadały o najmodniejszych trendach w zakresie wykorzystania płytek ceramicznych we wnętrzach.

REKLAMA

- Personalizacja, storytelling i interakcja to trendy, które najmocniej przejawiają się u wszystkich marek na świecie. Klienci chcą coś indywidualnego, coś co ich wyróżnia. Teraz technologia daje wiele możliwości by dopasować wnętrze tak, jak to się nam marzy. Dobierając produkty budujemy wokół nich historię, mówiąc "tu będzie Pani robiła to i to, więc taki produkt będzie dobry". Opowiadanie historii staje się coraz ważniejszym aspektem przy projektowaniu wnętrz - mówiły Anna Zalas i Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż podczas swojej prezentacji w trakcie Studia Dobrych Rozwiązań na targach Instalacje. 

Warto nadmienić, że Ceramika Paradyz, partner główny poznańskiej edycji Studia Dobrych Rozwiązań, to również laureat jednego z najważniejszych wyróżnień w świecie wzornictwa - nagrody Red Dot. Paradyż otrzymał w tym roku najważniejszą, międzynarodową nagrodę w dziedzinie wzornictwa przemysłowego w kategorii „Product Design 2016”. Jury konkursu doceniło polskiego producenta za kolekcję wielkoformatowego gresu szkliwionego TRAKT.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA