Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przemysław Trawa nowym Prezesem Zarządu MTP

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 18 gru 2014 13:50
Przemysław Trawa nowym Prezesem Zarządu MTP
Przemysław Trawa, nowy prezes zarządu MTP / fot. materiały prasowe

Na posiedzeniu 17 grudnia br. Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o. o. podjęła uchwałę o powierzeniu Przemysławowi Trawie funkcji Prezesa Zarządu MTP na okres od 1 stycznia 2015 r. do rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko.

REKLAMA

Przemysław Trawa zastąpi Andrzeja Byrta, Prezesa firmy w latach 2009 - 2014. Funkcję Wiceprezesa Zarządu nadal będzie pełnić Tomasz Kobierski. W tym okresie Zarząd będzie działał w składzie dwuosobowym.

Przemysław Trawa - absolwent kierunku Ekonomika i Organizacja Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 1983 związany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Był odpowiedzialny za kierowanie Wydziałem Ekonomicznym, później pracował jako dyrektor ds. ekonomiczno-organizacyjnych. W latach 2007 – 2009 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Dwukrotnie obejmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu MTP (w latach 1996 – 2007 oraz 2009 – 2014).  Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na studiach podyplomowych z zakresu prawa dewizowego.

Tomasz Kobierski – absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od początku swojej kariery zawodowej (w 1998 roku) związany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Pełnił funkcję Koordynatora, Dyrektora Targów Polagra-Food, Drema i Furnica oraz Dyrektora Grupy Produktów z sektora rolno-spożywczego i drzewnego. Od 2007 roku Tomasz Kobierski zasiada w Zarządzie firmy.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA