REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przemysław Trawa, PIPT: Formuła targów w Polsce ewoluuje zgodnie ze światowymi trendami

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 10 maj 2016 14:25
Przemysław Trawa, PIPT: Formuła targów w Polsce ewoluuje zgodnie ze światowymi trendami
Przemysław Trawa, prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

O tym jaką rolę pełnią imprezy targowe dla naszych przedsiębiorców i jak  zmieniała się formuła targów w Polsce mówi Przemysław Trawa, prezes Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

REKLAMA

Targi w Polsce pełnią ważną rolę jako miejsce międzynarodowego handlu i zbytu produktów i usług. Statystyki dowodzą atrakcyjności i przydatności polskich targów jako instrumentu komunikacji biznesowej i marketingu dla przedsiębiorców – wystawców i zwiedzających, z kraju i zagranicy.

Formuła targów w Polsce ewoluuje zgodnie z oczekiwaniami klientów oraz ze światowymi trendami, np. ulega rozszerzeniu o liczne imprezy towarzyszące, do których należą zarówno specjalistyczne konferencje i seminaria z udziałem ekspertów z różnych branż, jak i imprezy rozrywkowe.

Ponadto polskie targi zapraszają wystawców i zwiedzających do atrakcyjnych, nowoczesnych, w pełni wyposażonych, fachowo zarządzanych obiektów targowo – konferencyjnych. W ostatnich latach wiele z nich rozbudowano i poddano modernizacji, powstały też zupełnie nowe obiekty.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA