REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Radomir Buksza brand manageram w firmie Politan

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 25 maj 2016 15:17
Radomir Buksza brand manageram w firmie Politan
Radomir Buksza

Radomir Buksza, wcześniej związany m.in. z firmą Roca Polska,  objął stanowisko brand managera marki Helios należącej do spółki Politan.

REKLAMA

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, w Politanie Radomir Buksza odpowiada za rozwój i wizerunek oraz za ofertę produktową marki Helios, w ofercie której znajdują się specjalistyczne oraz uniwersalne środki do mycia i konserwacji podłóg, substancje do mycia i czyszczenia kuchni oraz łazienki, preparaty do pielęgnacji mebli i drewna. Drugą kategorię produktów stanowią preparaty do konserwacji obuwia obejmujące emulsje oraz pasty.

Wkrótce brand rozszerzać będzie portfel produktów o specjalistyczną linię - Helios Expert. Radomir Buksza koordynuje proces wprowadzenia nowości na rynek i odpowiedzialny jest za prowadzenie wszystkich działań marketingowych Helios.

Buksza do tej pory zajmował się zarządzaniem m.in. w firmach Ferroli Poland i Roca Polska. W Roca Polska odpowiadał m.in. za przygotowanie i wdrożenie strategii marki Poolspa, optymalizację portfolio i zmiany w obszarze digital oraz wprowadził nowe kategorie produktowe w marce Roca.

(źródło: wirtualnemedia.pl)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA