REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

SDR: Polskie kuchnie nadążają za trendami

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 25 kwi 2016 14:06
SDR: Polskie kuchnie nadążają za trendami

Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca portalu Lazienka.pl oraz wieloletnia redaktor magazynu "Świat łazienek i kuchni" pokazała podczas Studia Dobrych Rozwiązań jak swoje kuchnie urządzają dziś Polacy.

REKLAMA

- Polskie kuchnie nadążają za światowymi trendami - są nowoczesne, dobrze urządzone i świetnie zaplanowane. Architekci zajmujący się projektowaniem tych przestrzeni w domu doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie są obowiązujące mody oraz najnowsze rozwiązania, które czynią nasze kuchnie bardziej funkcjonlanymi i eleganckimi - mówiła Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu "Świata lazienek i kuchni" oraz portalu Lazienka.pl  podczas poznańskiego spotkania Studia Dobrych Rozwiązań.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Od 2014 roku odwiedziliśmy osiem miast. Poznańskie spotkanie, które odbyło się 25 kwietnia, jest drugim, które odbyło się w 2016 roku i dziewiątym w całym cyklu. Kolejne spotkanie - 17 maja w Lublinie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA