REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Selena chce być liderem chemii budowlanej na rynkach Bliskiego Wschodu

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 05 maj 2016 12:48
Selena chce być liderem chemii budowlanej na rynkach Bliskiego Wschodu
Krzysztof Domarecki, przewodniczący rady nadzorczej Selena. Fot. Newseria Inwestor

W ciągu dwóch latach grupa Selena, producent chemii budowlanej, zamierza się skoncentrować na wzmocnieniu swojej pozycji w Europie, a także wejściu na inne niż turecki rynki Bliskiego Wschodu.

REKLAMA

– Obecnie koncentrujemy się na rynku europejskim. Zwiększamy naszą aktywność na rynkach południowej i zachodniej Europy oraz w regionie Bliskiego Wschodu. Myślę, że na najbliższe dwa lata to będzie wystarczająco dużo jak na firmę o średniej wielkości – mówi Krzysztof Domarecki, przewodniczący rady nadzorczej Selena.

Do najważniejszych rynków bliskowschodnich, na których swoje produkty zamierza oferować wrocławska grupa, należą – poza Turcją, z którą spółka już współpracuje – Iran, Emiraty Arabskie, Oman, Kuwejt oraz Egipt. Krzysztof Domarecki jednocześnie podkreśla, że tamtejsze standardy budowlane istotnie różnią się od tych spotykanych w Europie.

Rynki Bliskiego Wschodu potrzebują przede wszystkim produktów, które poprawiają jakość życia, a jednocześnie są skonstruowane w taki sposób, że omijają bolączki tamtego regionu. Tan bardzo często brakuje elektryczności, w związku z tym to muszą być produkty, które rozwiązują problemy mimo braku elektryczności – tłumaczy Krzysztof Domarecki.

Źródło: Newseria Inwestor


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA