REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Studio Dobrych Rozwiązań to dla firm okazja do promocji dobrego designu

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 13 maj 2015 14:36
Studio Dobrych Rozwiązań to dla firm okazja do promocji dobrego designu

O swoim doświadczeniu przy współtworzeniu Studia Dobrych Rozwiązań opowiada Alicja Konarska, szefowa działu kreacji i ekspozycji w firmie Salonika.

REKLAMA

W imieniu firmy Salonika Salony Łazienek, pragnę serdecznie podziękować wszystkim projektantom i architektom wnętrz za tak miłe przyjęcie naszej prezentacji na spotkaniu Studia Dobrych Rozwiązań, które odbyło się 12 maja w Lublin Arena. Dziękujemy również organizatorowi Wydawnictwu Publikator – redakcjom magazynu „Łazienka” oraz „Świat łazienek i kuchni” - za profesjonalne przygotowanie całego eventu.

Salonika Salony Łazienek - lider rynku województwa lubelskiego, zwycięzca konkursu „Łazienka - Salon Roku 2015” corocznie uczestniczy w największych targach branżowych w Bolonii oraz Walencji. Starannie słuchamy sygnałów z rynku oraz śledzimy zmiany we wzornictwie. Doceniamy możliwość takich spotkań z osobami z branży, ponieważ wierzymy, że to ludzie są najważniejsi i umiejętność słuchania, wyciągania wniosków i dostosowywania się ofertowo do oczekiwań rynku daje możliwość rozwoju firmy.

Aby zachęcić i zmotywować Państwa do kontaktów z firmą Salonika został stworzony specjalny program wsparcia i rozbudowy współpracy z architektami i projektantami  do którego włączyły się fabryki włoskie i hiszpańskie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Salonika - nie tylko osoby z województwa lubelskiego. Program będzie miał znacznie szersze spektrum działania.

Na Studio Dobrych Rozwiązań  prezentowali swoje produkty przedstawiciele fabryk włoskich i hiszpańskich. Pokazywali  materiały pozwalające  tworzyć wnętrze o charakterze dostosowanym
do upodobań i potrzeb użytkowników.

Ciekawą i różnorodną ofertę płytek w nietypowych formatach oferuje znany i ceniony producent płytek zarówno ściennych, jak i podłogowych z Hiszpanii – Saloni Ceramica, która była obecna na spotkaniu. Na potrzeby tej firmy projektują znani na całym świecie designerzy. Tworzą produkty o różnorodnych stylach i urozmaiconym wzornictwie kierowane na różne rynki. Architekci sięgają  po te płytki  bardzo chętnie, ponieważ nie są niczym ograniczeni. Mogą wybierać zarówno  klasyczny jak i modernistyczny design, a także w stylu awangardowym, a nawet zen czy pop-art. Młodzi ludzie coraz częściej chcą mieszkać i pracować w minimalistycznych wnętrzach. Unikalne rozmiary płytek ściennych i podłogowych pozwalają na tworzenie takich pomieszczeń, Jedną z kolekcji takich właśnie płytek jest Vantage format 40/120.

Fabryka Novellini znana jako producent kabin i wanien ma nowatorskie produkty, które zadowolą jakością oraz włoskim wzornictwem wymagający rynek projektantów i architektów. Posiadają w swojej ofercie kabiny o nietypowych wymiarach, które zostały już docenione na rynku skandynawskim, ale w Polsce wciąż są nowością. Luksusowe kabiny parowe znalazły swoje uznanie wśród wielbicieli domowego spa .

Na Studio Dobrych Rozwiązań obecna była też grupa włoskich fabryk Serenissima, która to została bardzo ciepło przyjęta przez uczestników – po konferencji rozdzwoniły się u nas telefony z zapytaniami o pliki do programów projektowych. Szczególnie spodobała się seria Chicago ze względu na bardzo szerokie możliwości zastosowania i bogatą kolorystykę.

Studio Dobrych  Rozwiązań jest doskonałym sposobem na zaprezentowaniem swojej firmy, pokazanie swoich sukcesów oraz na wysłuchanie oczekiwań jakie stawia nam rynek. Z perspektywy uczestnika zachęcam firmy które, tak jak Firma Salonika wspólnie z architektami i projektantami działającymi na rynku łazienek, chcą mieć wpływ na rozwój dobrego designu, do udziału w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że Studio Dobrych Rozwiązań, tak jak w innych miastach, na stałe zagości w Lublinie i stanie się imprezą cykliczną, w której będzie nam bardzo miło brać udział co roku.  


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA