REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sukces zależy od profesjonalnego doradztwa

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 13 maj 2016 08:20
Sukces zależy od profesjonalnego doradztwa
Jarosław Habich, dyrektor ds. rozwoju produktu w firmie SIG.

Jarosław Habich, dyrektor ds. rozwoju produktu w firmie SIG mówi czym się powinna się wyróżniać profesjonalna sieć dystrybucji materiałów budowlanych.

REKLAMA

Profesjonalne sieci dystrybucji materiałów budowlanych oferują doradztwo w doborze najbardziej odpowiednich materiałów i urządzeń lub ich zamienników, stosownie do wymagań i rodzaju inwestycji, w oparciu nie tylko o porównanie parametrów technicznych oraz dostępność i aktualne ceny materiałów budowlanych, ale również o wiedzę na temat stosowania i eksploatacji tych materiałów w praktyce.

Dystrybutor współpracujący z wieloma producentami może zaproponować dobór właściwych materiałów budowlanych, o odpowiednich parametrach, jak również trwalsze, bardziej estetyczne lub po prostu nowe materiały i urządzenia, jeszcze mało znane w Polsce, ale już stosowane za granicą. Tylko dystrybutor posiadający sieć oddziałów może zagwarantować jednolitą ofertę i poziom obsługi na terenie całego kraju.

Pamiętajmy również, że dystrybutor spełniający wymagania BHP jest bezpiecznym dostawcą i partnerem dla wykonawców chcących uniknąć wypadków na budowie.

- Jarosław Habich, dyrektor ds. rozwoju produktu w firmie SIG


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA