Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tomasz Defratyka, prezes zarządu firmy Deftrans

O tym, jak w ciągu ostatnich lat zmieniły się preferencje klientów kupujących meble łazienkowe mówi Tomasz Defratyka, prezes zarządu firmy Deftrans.

REKLAMA

W Polsce nadal wiodące w sprzedaży są stojące meble łazienkowe w klasycznej bieli lakierowanej na wysoki połysk. Zwiększają się jednak wymagania klientów w zakresie jakości i funkcjonalności mebli łazienkowych. Coraz odważniej także podchodzą oni do mebli podwieszanych, których sprzedaż jeszcze ok. 5 lat temu była znikoma, a teraz dynamicznie rośnie.

W dalszym ciągu najchętniej wybieranym wykończeniem mebli jest lakier w wysokim połysku, rośnie także popularność dekorów drewnopodobnych. Docierające do nas trendy powodują większe zainteresowanie lakierami matowymi i bardziej zdecydowaną kolorystyką.

Jako jeden z nielicznych producentów mebli z litego drewna, rozwijamy także klasyczny w formie asortyment, który bardzo przypadł do gustu naszym klientom. Jeszcze w tym roku wprowadzimy dwie nowe kolekcje ciekawych wzorniczo mebli drewnianych.

Klienci eksportowi stawiają głównie na meble podwieszane o odważnym wzornictwie i szerokiej gamie kolorystycznej, w wybarwieniach raczej mało popularnych w Polsce.

 

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA