REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tubądzin planuje wejście w nowy format działalności?

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 18 kwi 2016 13:37
Tubądzin planuje wejście w nowy format działalności?
Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin

Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin, opowiada o planach marki związanych z konkursem Tubądzin Design Awards i cyklem spotkań Tubądzin Design Days.

REKLAMA

- Jaka idea przyświecała stworzeniu Tubądzin Design Awards?

Grupa Tubądzin od wielu lat bardzo intensywnie współpracuje z projektantami i architektami, którzy są adresatami tego projektu. To właśnie oni stanowią coraz większą siłę na rynku, a usługa projektowania przestała być już takim luksusem, jak zdarzało się to w przeszłości. Coraz częściej ludzie sięgają po usługę projektowania wnętrza. Tubądzin, jako producent płytek ceramicznych, na bardzo wysokim miejscu w strategii swojego rozwoju, stawia właśnie na architektów i projektantów. Stąd pojawiła się idea – słuchania, reagowania i ostatecznie platformy wymiany myśli, właśnie tym jest Tubądzin Design Awards. Miejscem wzajemnej inspiracji, wymiany doświadczeń, prezentacji prac. Grupa Tubądzin daje uczestnikom TDA możliwość rozwoju zawodowego, ponieważ istotne są nie tylko nagrody pieniężne, ale przede wszystkim szanse, jakie otwierają się przed laureatami dzięki wspólnemu wyjazdowi na Salone del Mobile, uczestnictwu w warsztatach w DOROTA KOZIARA STUDIO w Mediolanie czy promocji osiągnięć zawodowych na łamach ELLE Decoration.

- Jakie oczekiwania ma Grupa Tubądzin w związku z konkursem?

Poza niewymierną przyjaźnią z architektami i projektantami, chcemy dać szansę szerokiemu gronu odbiorców na podpatrywanie ich świetnych projektów. To wspaniała możliwość promocji. Jednocześnie pragniemy w dalszym ciągu słuchać potrzeb architektów, wyposażać ich nie tylko w najlepsze narzędzia projektowe w postaci produktu, ale też warsztatowe. Służymy im także wiedzą w tematach technicznych. Konkurs ten jest więc zacieśnianiem naszych wypracowanych relacji. Dbamy również o to, by w czasach wszechobecnego internetu, spotkać się twarzą w twarz.

Dodam, że nieodłącznym elementem konkursu jest Tubądzin Design Days. Seria spotkań organizowanych w największych miastach Polski, które będą w tym roku niezwykle ciekawe. Liczne niespodzianki wielkiego formatu, chociażby w postaci obecności wybitnego włoskiego projektanta – Alessandra Mendiniego. Sądzę, że młodzi architekci i projektanci z chęcią spotkają się z doświadczonymi osobami z branży, którzy odnieśli sukces.

Niewątpliwie architekci stanowią grupę, która lubi czasem ze sobą rywalizować. Jest to oczywiście zdrowa rywalizacja. Widzieliśmy to wszyscy podczas poprzednich edycji Tubądzin Design Days, gdzie również do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody. Tubądzin Design Awards proponuje jeszcze bardziej prestiżowe trofea, w związku z czym liczę na jeszcze większą rywalizację, a jest o co walczyć.

- 29 lutego zakończył się I etap konkursu Tubądzin Design Awards.

Przede wszystkim zaskoczyła nas ilość zgłoszeń, których było aż 817! Projekty były bardzo różnorodne. Koncepcyjne i realizacje; projekty zarówno małych jak i dużych łazienek. Te poprawne, ale także i trochę szalone, na które nie wiem czy osobiście bym się zdecydował. W tej chwili mamy już wybranych wszystkich laureatów [WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

- Czy Grupa Tubądzin może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Tubądzin zaskakuje grono architektów i projektantów od lat i robi to nieustannie. Kolejną z niespodzianek może być wejście firmy w nowy format swojej działalności. Zachęcam do śledzenia nowinek na temat Grupy Tubądzin oraz aktywnego uczestnictwa w naszych projektach.

- Dziękujemy za rozmowę.

(źródło: materiały prasowe Grupy Tubądzin)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Panie Tomaszu Szanowny!
    Tubądzin to napęd artystyczny dla glazurników ale w tych wszystkich udoskonaleniach organizacyjnych i innych Firm pomijać nie można. Profile mam wykończeniowe na uwadze i ich praktycznie niekończące się możliwości zastosowań. Potrzebna jest ścisła współpraca na linii z czołowym w Świecie Producentem tych przyległości Profilpas.
    • _arp, 2016-04-20 05:49:41

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA