REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wiesław Olchawa, Andbud: Internet jest największą barierą dla naszej działalności

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 21 kwi 2015 11:31
Wiesław Olchawa, Andbud: Internet jest największą barierą dla naszej działalności
Wiesław Olchawa, kierownik lubelskiego salonu Andbud

O nowych ekspozycjach lubelskiego Andbudu, kierunkach rozwoju i barierach dla działalności salonu mówi jego kierownik – Wiesław Olchawa.

REKLAMA

Ostatnio odświeżyliśmy ekspozycję w naszym salonie. Postawiliśmy na nowości, mamy w ofercie nową, włoską markę armatury oraz nowego włoskiego producenta płytek.
Na ekspozycjach pokazujemy przede wszystkim płytki imitujące kamień, drewno, beton; duże formaty płytek – 50x100 cm, 60x120 cm. Płytki to najchętniej kupowana część naszego asortymentu.

Trudniej jest się przebić na przykład z armaturą. Nierzadko zdarzają się sytuacje, że klient upatrzy sobie coś na ekspozycji, a potem porównuje ceny w internecie i zakupu dokonuje właśnie tam, a żaden salon łazienkowy nie jest w stanie sprzedawać swojego asortymentu w cenach internetowych.

Z perspektywy klienta to właśnie cena jest wciąż najważniejsza – nie serwis czy jakość obsługi. Internet i ceny jakie są w nim oferowane za produkty wyposażenia łazienek są więc największą barierą dla naszej działalności. Dlatego też staramy się poszukiwać marek, które nie są w naszym kraju powszechnie dostępne.

Oczywiście klientów możemy wyposażyć kompleksowo – mamy pełny asortyment produktów dedykowanych do łazienek, współpracujemy z projektantami, którzy mogą pomóc zaaranżować kompletną przestrzeń łazienki. Architekt jest najważniejszym kanałem sprzedaży naszych produktów – nasi klienci to głównie osoby skierowane do nas przez projektantów.

Mamy w salonie kącik dla projektantów, w którym mogą oni spotkać się ze swoimi zleceniodawcami. Cały czas rozwijamy naszą współpracę z projektantami, organizujemy dla nich szkolenia, również wyjazdy do włoskich fabryk.

- Wiesław Olchawa, kierownik lubelskiego salonu Andbud


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA