REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wojciech Karwacki, Devo: Chcemy rozwijać współpracę z architektami

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 01 marz 2016 11:03
Wojciech Karwacki, Devo: Chcemy rozwijać współpracę z architektami
Wojciech Karwacki, Business Development Director w firmie Devo

Jak istotnym kanałem dystrybucji mebli łazienkowych są dla marki architekci mówi Wojciech Karwacki, Business Development Director w firmie Devo.

REKLAMA

Obserwujemy coraz większe zainteresowanie ze strony architektów naszą najnowszą ofertą. Wydaje nam się, że wynika to głównie z jej dużej konfigurowalności. W ramach naszych serii możliwe jest zastosowanie średnio od 5 do 7 dekorów drewna oraz kolorów jednolitych. Poza tym na indywidualne zamówienie można wybierać z palety około 30 dekorów i kolorów.

Do każdej serii możliwe jest zastosowanie od 2 do 4 różnych typów umywalek nawet w tym samym rozmiarze, dając również możliwość wyboru pomiędzy umywalką ceramiczną a dolomitową. Dzięki temu przekrój wymiarów podstawowej szafki pod umywalkę jest duży, nie mówiąc już o szafkach wiszących bocznych.

Każda nasza seria ma możliwość zastosowania różnych oświetleń LED (również wielokolorowych), jak i konwencjonalnych (żarowych) oraz około 30 typów luster i szafek z lustrem. To wszystko powoduje, że naszą ofertą można naprawdę fajnie się bawić, zawężając znacznie zakres poszukiwań idealnego rozwiązania na umeblowanie łazienki klienta.

Chcemy rozwijać współprace z architektami, choć wiadomo, że kluczowe jest dotarcie z ofertą i jej poznanie. Uczestniczymy w wielu imprezach targowych, co pozwala nam dotrzeć do wielu architektów, ale na pewno będziemy szukać też i nowych kanałów.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA