REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wojciech Karwacki, Devo: Poszukiwane są meble ciekawe

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 02 cze 2016 12:23
Wojciech Karwacki, Devo: Poszukiwane są meble ciekawe
Wojciech Karwacki, Business Developement Director w firmie Devo

O preferencjach polskich konsumentów w zakresie mebli łazienkowych mówi Wojciech Karwacki, Business Developement Director w firmie Devo.

REKLAMA

Na polskim rynku pojawia się coraz więcej urozmaiconych form mebli. Jest więcej krzywizn, łączenia różnych akcentów komplementarnych w bryłach mebli, nawiązujących do ostatnich trendów. W kolorystyce w jednobarwnych kolorach pojawiają się struktury nawiązujące do naturalnych materiałów np. metalu, drewna itp. Jednak nadal w większości dominuje prosta, kubaturowa forma mebla i klasyczne kolory.

Polski konsument jest coraz bardziej wymagający a jednocześnie ma większy potencjał nabywczy. Poszukuje mebli o ciekawym designie, bardziej dopasowanych do wykończenia jego łazienki. W związku z tym cena nie zawsze jest priorytetem przy zakupie, choć musi mieścić się w realistycznym zakresie. Z oferty standardowej producentów bardziej zasobni klienci poszukują mebli wizualnie nawiązujących do solidnego drewna o kształtach giętych i zaokrąglonych. W tym zakresie poszerza się oferta polskich producentów, ponieważ klient coraz bardziej docenia nasze domowe marki.

- Wojciech Karwacki, Business Developement Director w firmie Devo


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA