REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zarząd Ferro powołany na nową kadencję. Aneta Raczek pozostaje prezesem

  • Autor: AK
  • 23 cze 2016 14:10
Zarząd Ferro powołany na nową kadencję. Aneta Raczek pozostaje prezesem
Aneta Raczek – Prezes Zarządu Ferro. / fot. Ferro

Rada Nadzorcza Ferro na posiedzeniu w dniu 20 czerwca 2016 r. ustaliła, że Zarząd kolejnej kadencji będzie liczył trzech członków.

REKLAMA

Zarząd FERRO SA informuje, że w związku ze zbliżającym się upływem kadencji Zarządu przypadającym na dzień zatwierdzenia przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie FERRO SA sprawozdania Zarządu z działalności i sprawozdania finansowego Spółki za rok 2015, Rada Nadzorcza FERRO SA na posiedzeniu w dniu 20 czerwca 2016r. powołała Zarząd kolejnej kadencji rozpoczynającej się w dniu zatwierdzenia sprawozdania Zarządu z działalności i sprawozdania finansowego Spółki za rok 2015 w składzie:

Aneta Raczek – Prezes Zarządu
Artur Depta – Wiceprezes Zarządu
Zbigniew Gonsior – Wiceprezes Zarządu

Skład Zarządu pozostał więc bez zmian w stosunku do poprzedniej kadencji.  Aneta Raczek, która zachowała stanowisko Prezesa Zarządu Ferro w latach 2005-2007 była członkiem Zarządu, zaś od 2007 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu i generalnego dyrektora zarządzającego Spółki. W latach 2009 – 2014 była członkiem rady dyrektorów Yuhuan AMG, a od 2011 r. jest członkiem rady nadzorczej Novaservis spol s r.o.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA