Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zbigniew Gonsior: Na rok 2014 patrzymy z umiarkowanym optymizmem

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 03 kwi 2014 08:43
Zbigniew Gonsior: Na rok 2014 patrzymy z umiarkowanym optymizmem
Zbigniew Gonsior, Ferro S.A. / fot. Ferro

Zbigniew Gonsior, wiceprezes zarządu Ferro S.A. mówi o najważniejszych dzialaniach firmy w roku 2013 i tych planowanych w roku bieżącym.

REKLAMA

Niewątpliwym sukcesem dla Ferro zakończyło się przeniesienie produkcji rozdzielaczy do fabryki w Znojmo w Czechach. Dogodne położenie geograficzne stworzyło firmie możliwość szybszych reakcji na zmianę popytu, udoskonalenia działań logistycznych i kontroli jakości produktów oraz zwiększyło dostępność tych urządzeń.

W 2013 roku uzupełniliśmy ofertę o nowe modele baterii, rozwiązania podtynkowe oraz zlewozmywaki. Będziemy nadal wprowadzać asortyment komplementarny do istniejącego, a także poszerzać portfolio produktowe, które pozwoli nam rozwinąć działalność na obecnych, bądź wkroczyć na nowe rynki.

Oferta Ferro podąża również za wzrostem znaczenia marketów budowlanych, które kładą coraz większy nacisk na rozwój sektora wyposażenia wnętrz, w naszym przypadku baterii i akcesoriów łazienkowych. Jesteśmy przygotowani do obsłużenia zarówno marketów jak i tradycyjnych kanałów dystrybucji, czyli hurtowni, które ciągle odgrywają pierwszoplanową rolę w naszej branży.

Bardzo trudny rok zamykamy satysfakcjonującymi wynikami ekonomicznymi, z przeświadczeniem, że udało nam się osiągnąć stabilizację na rynku polskim i umocnić pozycję w obszarze państw środkowoeuropejskich. Na 2014 patrzymy mimo wszystko z umiarkowanym optymizmem.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA