REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany personalne w Grupie Muszkieterów

  • Autor: Ryneklazienek.pl/RZ
  • 30 maj 2016 12:35
Zmiany personalne w Grupie Muszkieterów
Funkcję Prezesa ITM Polska objął Jérôme Laxalt, z kolei funkcję Prezesa spółek SCA PR Polska (Intermarché), MGI Polska (Bricomarché) i Baza Poznańska objął Jacques Schubert. Zmiany te przygotowują do wprowadzenia nowej organizacji w Grupie, nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach, w których obecni są Muszkieterowie. Fot. Bricomarché

Rada Spółki Muszkieterowie i ITM Entreprises  ogłosiły zmiany w organizacji Grupy w Polsce. Jérôme Laxalt i Jacques Schubert zastąpili Patricka Renault na stanowisku prezesa Grupy w Polsce.

REKLAMA

Funkcję Prezesa ITM Polska objął Jérôme Laxalt, z kolei funkcję Prezesa spółek SCA PR Polska (Intermarché), MGI Polska (Bricomarché) i Baza Poznańska objął Jacques Schubert.

Zmiany te przygotowują do wprowadzenia nowej  organizacji w Grupie, nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach, w których obecni są Muszkieterowie. Patrick Renault, który uczestniczył w rozwoju działań sieci Intermarché i Bricomarché w Polsce, został  wezwany do Francji, aby objąć kolejne ważne funkcje w Grupie Muszkieterów.

Nowi prezesi

 Jérôme Laxalt został Prezesem ITM Polska. Aderon, związany z Grupą Muszkieterów od 2000 r., do tej pory był szefem Promexu, struktury zajmującej się finansowaniem dla sklepów. Posiada sklep Intermarché w Bordeaux, we Francji i jest członkiem Zarządu ITM Entreprises. 

 Jacques Schubert, został Prezesem spółek SCA PR Polska (Intermarché), MGI Polska (Bricomarché) i Baza Poznańska. Do Grupy Muszkieterów dołączył w 1987 r. i jest właścicielem sklepu Intermarché w Regionie Północnym, we Francji. W latach 2006-2010 pełnił funkcję Prezesa ITM Polska, następnie został członkiem Rady Spółki Muszkieterowie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA