Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Anna Kowalska, Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu firmy Deante

Chcemy podziękować wszystkim za nieprzemijającą wiarę w nasze doświadczenie i jakość oferowanych produktów - mówi Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu firmy Deante i zdradza noworoczne, firmowe postanowienie.

REKLAMA

Co uważacie Państwo za swój największy sukces w roku 2014?

W mijającym roku wprowadziliśmy wiele nowych produktów wyposażenia kuchni i łazienek, co postrzegamy jako niewątpliwy sukces.

W 2014 roku uczestniczyliśmy też w ważnych dla naszego sektora wydarzeniach, jak Forum Branży Łazienkowej – gdzie prezentowaliśmy nasze produkty i osiągnięcia – czy Łódź Design Festival, podczas którego pokazaliśmy, jak dobrze łączyć sztukę z biznesem.

 

Jakie macie noworoczne firmowe postanowienie?

W nowym roku nie zamierzamy osiąść na laurach. Będziemy stale urozmaicać dostępną ofertę, aby odpowiadała ona różnorodnym oczekiwaniom i gustom naszych klientów. Już niebawem zaprezentujemy część nowości. Nieustannie będziemy też dbać o rozwój firmy i jej pracowników, by każdy kolejny rok był lepszy od poprzedniego.

Poza tym 2015 rok będzie dla nas wyjątkowy, ponieważ na ten czas przypada jubileusz 25-lecia istnienia firmy Deante na rynku.

 

Czego chcielibyście Państwo życzyć dystrybutorom i sprzedawcom pracującym z Państwa marką?

Zanim złożymy życzenia, chcemy podziękować: przede wszystkim za nieprzemijającą wiarę w nasze doświadczenie i jakość oferowanych produktów, dzięki czemu mijający rok zaliczamy do bardzo udanych. Tej samej wiary życzymy też na przyszłość. Jednak patrząc na realia bardziej biznesowe, życzymy oczywiście samych wzrostów sprzedaży.

- w imieniu firmy Deante życzy Anna Kowalska, Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu firmy Deante


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA