Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W 2015 roku Ravak zamierza zwiększać zainteresowanie odbiorców takimi produktami jak baterie i ceramika łazienkowa. A czego Senior Manager firmy Ravak życzy swoim Klientom? Sprawdź!

REKLAMA

Co uważacie Państwo za swój największy sukces w roku 2014?

Mijający  rok  nie  należał do najłatwiejszych dla naszej branży. Jeśli chodzi o firmę Ravak obfitował  w  mniejsze  lub  większe  sukcesy. Największym sukcesem były działania, które przyniosły poprawę i  wzmocnienie pozycji  produktów i marki Ravak na ekspozycjach na tradycyjnym rynku salonów detalicznych. Podstawą  dobrej pozycji  firmy  jest  konsekwencja  w  działaniu  i  realizacja  przyjętej  strategii. Stawiamy  przed  sobą  nowe  cele, które pozwalają nam się zmieniać i dostosowywać do wymagań rynku. W  przyszłość patrzymy z pozytywnym nastawieniem i dostrzegamy wiele nowych możliwości oraz wyzwań, jakie otwierają się przed naszą firmą i naszymi Klientami.


Jakie macie noworoczne firmowe postanowienie?

W roku 2015 chcielibyśmy powiększyć nasz udział w rynku wyposażenia łazienek w Polsce. Oprócz sprzedaży produktów prysznicowych i akrylowych, z którymi najbardziej kojarzona jest marka Ravak, zamierzamy zwiększać zainteresowanie odbiorców takimi produktami jak baterie i ceramika łazienkowa. Są to produkty, które obok szerokiej oferty umywalek i mebli łazienkowych, uzupełniają oferowane przez nas Koncepty czyniąc je kompleksowymi rozwiązaniami do każdej łazienki.


Czego chcielibyście Państwo życzyć dystrybutorom i sprzedawcom pracującym z Państwa markami?

Dziękując za współpracę w minionym roku Dystrybutorom i Sprzedawcom pracującym z marką Ravak życzymy sukcesów w realizacji podjętych działań i satysfakcji z pracy zawodowej. Niech rok 2015 upływa pod znakiem pozytywnych wydarzeń, a życie prywatne obfituje w same szczęśliwe momenty. Sympatykom naszej marki życzymy codziennych inspiracji i praktycznych pomysłów na łazienki z produktami Ravak.

- w imieniu zespołu firmy Ravak życzenia składa Mariusz Biegański, Senior Manager Ravak.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA