Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

O sukcesach roku 2014 oraz noworocznych postanowieniach mówi Dyrektor Handlowy firmy Sanplast. A czego firma chce życzyć swoim Partnerom i Klientom?

REKLAMA

Co uważacie Państwo za swój największy sukces w roku 2014?

Niezmiennie od ponad 30 lat staramy się robić wszystko, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W 2014 roku udało nam się utrzymać ich zaufanie do naszej marki. Klienci chętnie zwracają swoją uwagę ku naszym produktom, bo posiadamy najbardziej różnorodną ofertę na rynku. Tak szerokie spektrum wyposażenia łazienki, a także możliwość dopasowania produktów naszej marki pod każdy wymiar, sprawia, że klienci nam zaufali.

 

Jakie macie noworoczne firmowe postanowienie?

Przełom roku to czas podsumowań. Ostatni roku nie należał do najłatwiejszych dla firm produkcyjnych zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nam jednak udało nam się sprostać wielu potrzebom, które stawiał przed nami rynek i nasi klienci. W nowym roku planujemy wzbogacić nasze portfolio o kilka nowości produktowych. Mamy nadzieję, że spotkają się one z pozytywnym odbiorem konsumentów. Do tej pory cieszyliśmy się zaufaniem klientów do naszej marki. Mamy nadzieję, że tak będzie również i w przyszłym roku. Po cichu życzymy sobie, by w 2015 roku w coraz większej ilości łazienek obecne były nasze produkty.

 

Czego chcielibyście Państwo życzyć dystrybutorom i sprzedawcom pracującym z Państwa markami?

Korzystając z tej okazji, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom, kontrahentom, partnerom oraz przyjaciołom za to, że byli z nami w tym roku. Niech ten nadchodzący 2015 rok będzie wypełniony radością, pasją i wieloma sukcesami w życiu zawodowym i prywatnym.

- w imieniu zespołu firmy Sanplast życzenia składa Michał Szydłowski, Dyrektor Handlowy firmy Sanplast.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA