Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nowy poradnik Akademii Roca już dostępny

  • Autor: Redakcja portalu Łazienka
  • 19 sie 2015 09:11
Nowy poradnik Akademii Roca już dostępny
Na zdj. kolekcja Element New Roca. Fot. Roca

Ukazał się najnowszy poradnik Akademii Roca pod hasłem „Odzyskiwanie przestrzeni w łazience”. Jednym z partnerów publikacji jest portal Łazienka.

REKLAMA

Co zrobić żeby mała łazienka była wygodna i funkcjonalna? Jak zaprojektować łazienkę, aby pogodzić różne gusta i upodobania użytkowników? Jak dobierać wyposażenie, jakie triki optyczne i zabiegi dekoratorskie stosować, aby wykorzystać optymalnie przestrzeń łazienki, a nawet wizualnie ją powiększyć? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przynosi właśnie wydany poradnik Akademii Roca „Odzyskiwanie przestrzeni w łazience”.

To już trzecia z kolei - po raportach "Ekologia to ekonomia" oraz "Wanna czy prysznic"  - publikacja o charakterze poradnikowym przygotowana przez Akademię Roca.   

W najnowszej publikacji zaproponowano zupełnie nową koncepcję i szatę graficzną, a do współpracy zaproszono dziennikarzy, blogerów, architektów i projektantów. Są wśród nich zarówno wcześniej współpracujący jak i zupełnie nowi autorzy licznych artykułów poradnikowych.

Publikacji patronują znane tytuły (portale, blogi, czasopisma) o tematyce wnętrzarskiej, wśród nich także portal Łazienka. 

Pełną wersje poradnika „Odzyskiwanie przestrzeni w łazience” można pobrać ze strony Akademii Roca. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA