Masujące strumienie i relaks przy muzyce – sposób na stres i zmęczenie

Autor: Anna Usakiewicz | 13-06-2014 08:19

Kształt serii Atrio Classic Grohe to efektowne nawiązanie do klasycznej armatury i aranżacji hotelowych łazienek; 4-otworowa bateria wannowa ma wylewkę wannowa z perlatorem oraz prysznic ręczny, co gwarantuje wygodę i komfort kąpieli. Fot. Grohe

Łazienkę warto urządzać tak, by cieszyć się zdrową wodą, a jednocześnie elegancko mieszkać. Oto kilka podpowiedzi jak w prosty sposób można poprawić komfort domowej łazienki.

Dostępne na rynku nowoczesne rozwiązania i wyposażenie pozwalają korzystać z dobroczynnego działania wody (sanus per aqua – zdrowy przez wodę), oszczędzać, a jednocześnie cieszyć się komfortem i dobrym samopoczuciem. To niezwawodny sposób na stres: długa kąpiel przy ulubionej muzyce lub odprężający prysznic. Jeżeli wybierzemy wielofunkcyjną raczę prysznicową za pomocą wygodnego przycisku możemy dowolnie zmieniać kształt strumienia. Wystarczy wybrać strumień masujący, który będzie masował obolałe mięśnie lub przeciążone stawy.

W kabinie masażowo-parowej możemy korzystać z dobodziejstw biczów wodnych i pary połączonych z aromaterapią i... ulubioną muzyką. Najnowsze modele wyposażone są w radio i odtwarzacz mp3, a do wanny z systemem audio można podłączyć dowolne urządznie z blue tooth i słuchać swoich ulubionych utworów.

POLECAMY W DZIALEWASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER


Codzienna porcja informacji wprost na Twoją skrzynkę e-mail.

KATEGORIE