REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

4 Design Days: urządź się z Dobrze Mieszkaj

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 27 sty 2017 16:22
4 Design Days: urządź się z Dobrze Mieszkaj
Od lewej: Tomasz Słomka, Marta Kilan, Piotr Stanisz, Joanna Ochota, Małgorzata Mataniak-Pakuła

Redakcja Dobrze Mieszkaj zaprasza na bezpłatne konsultacje z projektantami wnętrz w trakcie 4 Design Days. Przyjdź 18 lub 19 lutego do katowickiego MCK - pomożemy ci zaaranżować mieszkanie!

REKLAMA

Nie wiesz, jak ustawić sprzęty w małej kuchni? Nie masz pojęcia, jaką kanapę wybrać do salonu, jak optycznie powiększyć niewielki przedpokój, a może jaki kolor farby najlepiej sprawdzi się w twoim mieszkaniu? Przygotuj pytania, zabierz ze sobą rzut mieszkania lub domu i odwiedź strefę Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days – nasi projektanci podpowiedzą, jak je urządzić, jak dobrać meble i kolory, jak powiększyć małą kuchnię czy odmienić niefunkcjonalną łazienkę.

W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurować będą doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. 

Sobota 18.02. godz. 10-14 - Marta Kilan, pracownia TOKA+HOME i Tomasz Słomka, pracownia TOKA+HOME, Joanna Ochota, pracownia Archimental 
Sobota 18.02 godz. 14-18 – Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS, Małgorzata Mataniak-Pakuła, pracownia Profilart
Niedziela 19.02 godz.10-14 – Małgorzata Mataniak-Pakuła, pracownia Profil-Art, Tomasz Słomka, pracownia TOKA+HOME i Marta Kilan, pracownia TOKA+HOME
Niedziela 19.02 godz. 14-18 – Joanna Ochota, pracownia Archimental, Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS

Kim są nasi eksperci?

Joanna Ochota - właścicielka pracowni Archimental Projektowanie Wnętrz, z wieloletnią praktyką w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, autorka wielu nagradzanych projektów wnętrz. -

"Jestem architektem i projektowanie wnętrz to moja praca, ogromna przyjemność i pasja" - mówi o sobie. "Kreatywne podejście, talent i doświadczenie powoduje, że każdy projekt i realizacja kończy się satysfakcją i zadowoleniem inwestora. Realizuję projekty na terenie całego Śląska (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów i wiele innych), ale również m.in. w Warszawie i Gorzowie Wielkopolskim."

Małgorzata Mataniak-Pakuła - właścicielka pracowni Architektura i Wnętrza Profilart. Ukończyła studia wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Studia Podyplomowe Planowania Przestrzennego i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej, jest członkiem Śląskiej Izby Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Współtwórczyni Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz autorskiego programu kształcenia na kierunku Architektura Wnętrz. Nauczyciel akademicki na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Od ponad 20 lat prowadzi autorską pracownię projektowania - Architektura i Wnętrza “Profilart”. 

"W swojej pracy szczególną wagę przykładam do spójności architektonicznej formy obiektu z jego wnętrzem i oraz zagospodarowaniem terenu" - mówi. "Przygotowanie zawodowe w kierunku architektury, urbanistyki oraz wnętrz pozwalają na kompleksowe projektowanie, gdzie wszystkie te aspekty są równoważne"

Piotr Stanisz - właściciel Pracowni Architektury PS, architekt, absolwent Wydziału Budownictwa, architektury i Inżynierii Środowiska Poli - Kierunek Architektura i Urbanistyka. Architekt i projektant, autor i współautor wielu projektów budynków i wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, aktywny w wielu konkursach architektonicznych i wzorniczych w kraju i zagranicą. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA