REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli

  • Autor: Małgorzata Nietupska
  • 26 cze 2016 12:00
Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli
Łazienka po malowaniu farbami renowacyjnymi.
Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli
Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli
Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli
Farby renowacyjne – nowość do płytek i mebli

V33, producent innowacyjnych farb wewnętrznych i zewnętrznych, wprowadził na rynek gamę farb renowacyjnych przeznaczonych do malowania mebli, w tym łazienkowych, i płytek ceramicznych.

REKLAMA

Dzięki trzem nowym produktom możliwa jest całkowita zmiana aranżacji wnętrza bez konieczności ponoszenia dużych kosztów.

Stare meble łazienkowe, płytki ścienne czy podłogowe pamiętające zamierzchłe czasy często drażnią nas swoim wyglądem. Przez lata stały się niemodne lub po prostu zmienił się nam gust. Co zrobić, kiedy marzymy o zmianie aranżacji wnętrza, a równocześnie dysponujemy ograniczonym budżetem?

Samodzielne malowanie pozwala nie tylko na szybką zmianę wyglądu pomieszczeń, ale także na znaczną oszczędność pieniędzy. Oprócz strony praktycznej, ma ono również niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Sięgając za pędzel mamy możliwość przez chwile poczuć się jak dekoratorzy wnętrz i wykazać się naszą fantazją.

Pełną metamorfozę łazienki lub kuchni można uzyskać dzięki nowym Farbom Renowacyjnym
marki V33. Ten znany szczególnie dobrze we Francji producent wprowadza na polski rynek serię emalii, dzięki którym możliwa jest zmiana kolorystyki nie tylko mebli z drewna i płyt laminowanych, ale również ceramicznych płytek ściennych i podłogowych oraz listew dekoracyjnych.

- Na zachodzie Europy wiele osób dokonuje remontów i przearanżowania wnętrz we własnym zakresie. Ludzie mniej chętnie wyrzucają stare przedmioty widząc w tym niepotrzebne marnotrawstwo i mając na uwadze względy ekologiczne. Ponadto zmieniając kolorystykę i dokonując drobnych zmian we wnętrzu samodzielnie można stworzyć wymarzoną aranżację, która będzie nas wyróżniać i pokazywać nasz indywidualny styl – Anna Schroeder z V33 Polska.

V33 wprowadza na rynek 3 główne produkty, dostępne w komponującej się ze sobą gamie
kolorystycznej. Do wyboru są kolory: biały, bawełna, szary marengo, pistacja
czy papryczka chili.

Farby nakłada się na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię bez konieczności wcześniejszego usuwania starych powłok. Produkty przeznaczone do płytek ściennych są szczególnie
odporne na często powtarzający się kontakt z wodą, dzięki czemu pomalowane kafelki zachowują pełnię wartości użytkowych – można je myć przy użyciu tradycyjnych środków czyszczących.

Farby charakteryzują się doskonałą przyczepnością do podłoża oraz odpornością na ścieranie i zarysowania. Linię trzech głównych produktów uzupełniają farby do sprzętu AGD, armatury łazienkowej i farby do renowacji kaloryferów.

Cena: ok. 128 zł/2 litry

Zdjęcia: V33


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Cześć, szukam osób z Warszawy, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy przemalowywały swoje meble albo płytki z użyciem specjalnej farby renowacyjnej np. marki V33 czy Syntirol. Chodzi o opowiedzenie o swoim projekcie i doświadczeniu remontowym podczas badania marketingowego. Oczywiście udział w badaniu zostanie odpowiednio wynagrodzony. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy –
    • Malwina, 2017-12-28 16:08:24

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA