REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Gładka i piękna skóra nóg: tak wykonasz depilację dla początkujących

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 26 wrz 2017 14:33
Gładka i piękna skóra nóg: tak wykonasz depilację dla początkujących
Fot. Braun
Gładka i piękna skóra nóg: tak wykonasz depilację dla początkujących
Gładka i piękna skóra nóg: tak wykonasz depilację dla początkujących

Pierwsza depilacja dla młodych kobiet nie musi być trudna. Nowy depilator ze specjalną nasadką, która goli i depiluje w jednym, delikatnym pociągnięciu i pomaga przyzwyczaić się do depilacji.

REKLAMA

Skóra młodej kobiety zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Jednak przy tak wielu produktach i metodach wybór odpowiedniego sposobu usuwania włosów może okazać się trudny. Marka Braun podjęła się misji pomagania młodym kobietom w stawianiu pierwszych kroków w depilacji.

Depilacja z Braun Silk-épil 5 Wet&Dry to idealne rozwiązanie dla początkujących. W zestawie młode dziewczyny znajdą: depilator wyposażony w 28 pęset, które usuwają włoski rozmiaru ziarnka piasku (0,5 mm), 2 specjalne nasadki: dla początkujących, do kontaktu ze skórą a także nasadkę ochronną, pędzelek do czyszczenia, kabel do ładowania i instrukcję. Nasadka dla początkujących dedykowana jest usuwaniu włosków z nóg, na mokro, z użyciem pianki lub żelu.

Depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry działa zarówno na sucho i w wodzie. Dzięki rączce antypoślizgowej kontrola zabiegu jest prosta, nawet po zmoczeniu. Co ważne wyjątkowy system do masażu o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę podnosząc komfort zabiegu. Depilator posiada 2 ustawienia szybkości depilacji.

Jak zacząć przygodę z depilatorem wyposażonym w nasadkę dla początkujących? Poznaj 2 proste kroki:

Przez pierwsze 4 tygodnie używaj depilatora Braun Silk-épil 5 Wet&Dry tylko
z nasadką dla początkujących. Zintegrowane pęsety usuwają aż 60% włosków wraz
z cebulkami, a ostrza golące dokładnie pozbywają się reszty niesfornych włosków. Już za pierwszym pociągnięciem skóra jest świeża i gładka.

Po 4 tygodniach czas na zmianę nasadki na nasadkę do kontaktu ze skórą. Aby depilacja była jeszcze bardziej delikatna, wypróbuj depilacji w wannie lub pod prysznicem.

Rezultaty
Depilacja depilatorem sprawia, że młode kobiety mogą cieszyć się gładkością i wygodą aż do 4 tygodni. Cały zabieg można przeprowadzić w zaciszu domowej łazienki i dopasować go do codziennego rytm dnia młodej dziewczyny.

Źródło: Whirlpool


REKLAMA

Komentarze

  • Zgadzam się, że pierwsza depilacja wcale nie musi być taka straszna. :) ja użyłam Panasonica z opcją depilacji na mokro. Jak dla mnie to świetna opcja. Bardzo wygodnie się depiluje no i nie podrażnia. Zdecydowanie polecam każdemu.
    • kathy, 2017-10-02 18:10:58
  • 68
    • Amadea, 2017-09-27 12:21:33

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA