REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kolor w łazience: postaw na żółć

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 25 lis 2016 15:59
Kolor w łazience: postaw na żółć
Fot. Koło

Żółty w aranżacji łazienki? To rozwiązanie, które nie tylko nada jej odpowiedni charakter, ale również wydobędzie i podkreśli piękno zastosowanej we wnętrzu ceramiki.

REKLAMA

Żółty ma w sobie siłę, dodaje energii i w prowadza w dobry nastrój. To kolor, który lubi dominować we wnętrzu, dlatego doskonale sprawdza się jako uzupełnienie prostych i stonowanych baz, dobrze komponuje się z bielą i szarościami. 

W szarym wnętrzu zdecydowano się na zastosowanie odważnego żółtego koloru, w postaci mozaiki na ścianie. Kolorowy akcent stanowią również dodatki. Zastosowana we wnętrzu ceramika łazienkowa z kolekcji Koło Nova Pro doskonale komponuje się z odważnym żółtym kolorem. 

Porada eksperta

Decydując się na wybór ceramiki łazienkowej pamiętajmy, aby nie tylko zwracać uwagę na jej wygląd zewnętrzny, ale zastanówmy się również na rozwiązaniach i technologiach, które ułatwią nam codzienne utrzymanie łazienki na odpowiednim poziomie higieny. Dlatego wybierajmy taką ceramikę, która pokryta jest specjalnymi powłokami, które ułatwiają sprzątanie np. powłoka Reflex, dzięki której woda nie osadza się na ceramice i nie pozostawia brudnych smug. 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA