REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Nie trać czasu! Postaw na pralko-suszarkę

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 28 marz 2017 14:37
Nie trać czasu! Postaw na pralko-suszarkę
Fot. Electrolux
Nie trać czasu! Postaw na pralko-suszarkę

Rodzina, praca i realizacja pasji pochłaniają Cię bez reszty? Mniej znaczy lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o liczbę Twoich obowiązków. Przeczytaj jak oszczędzić czas na czynnościach związanych z praniem.

REKLAMA

Zdarza się, że obowiązki domowe zaczynają Cię przerastać? W takich chwilach warto podzielić się nimi z bliskimi oraz wprowadzić w życie kilka drobnych modyfikacji, które usprawnią takie czynności, jak pranie czy prasowanie ubrań. Z ich pomocą będziesz mogła skrócić te czynności do minimum, a nawet przeprowadzać tylko raz w tygodniu. 

Nie susz, nie rozwieszaj

Pranie, suszenie… Nie szkoda Ci na to czasu? Może lepiej posłużyć się jednym urządzeniem, które wykona za Ciebie wszystkie te czynności? Pralko-suszarki Electrolux wypiorą i wysuszą Twoje ubrania w energooszczędny sposób. Wreszcie zapomnisz o rozkładaniu suszarki w salonie albo wieszaniu mokrych ubrań na nieestetycznych sznurkach w łazience. To proste! 

Sięgnij po pomoc w prasowaniu

Prasowanie ubrań jest dla Ciebie zmorą obowiązków domowych? Nic dziwnego – zajmuje dużo czasu, a dodatkowo wiążę się z rozkładaniem deski do prasowania. Jak ułatwić sobie życie? Pralko-suszarka Electrolux, wykorzystując moc pary, zniweluje zagniecenia na ubraniach za Ciebie, zapewniając im jednocześnie delikatną pielęgnację. Twoja odzież będzie się nadawała do natychmiastowego założenia lub jedynie lekkiego przeprasowania, ponieważ wpływ pary naturalnie wygładzi powierzchnię tkanin. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA