REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prasowanie parą: wybierz steamer dla siebie

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 05 cze 2017 13:16
Prasowanie parą: wybierz steamer dla siebie
Steamer stojący z wbudowanym wieszakiem z funkcją Hang&Lock. Fot. Philips
Prasowanie parą: wybierz steamer dla siebie
Prasowanie parą: wybierz steamer dla siebie
Prasowanie parą: wybierz steamer dla siebie

Parownica do ubrań to nie tylko łatwiejsze i szybsze sprzątanie, ale również pomoc przy odświeżaniu ubrań i zabijaniu bytujących na nich bakterii.

REKLAMA

W ofercie Philips znajdziesz poręczne parownice Steam&Go, które znajdą wiele zastosowań na co dzień w domu, ale przydadzą się również w podróży, gdy nie masz pod ręką żelazka. Dzięki funkcji 2w1 steamerów możesz używać zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto dostępny jest nowy steamer StyleTouch Pure GC440, który posiada największy zbiornik wody wśród dotychczasowych modeli ręcznych Philips.

Jego pojemność 200 ml umożliwia odświeżenie do 3 ubrań za jednym razem, przez co jest idealny do szybkich poprawek kilku sztuk garderoby. Dodatkowo StyleTouch Pure posiada ładny design i umożliwia postawienie go bezpiecznie w pionie na podstawie, dzięki czemu możesz go trzymać w widocznym miejscu w pokoju, by był zawsze pod ręką. Dzięki funkcji Quick Calc Release, czyli szybkiemu usuwaniu kamienia, urządzenie może działać dłużej, zapewniając taką samą wydajność pary przez wiele lat.

Philips posiada również steamery stojące z wbudowanym wieszakiem z funkcją Hang&Lock zapewniającym stabilność podczas pracy i znacznie większym zbiornikiem wody o pojemności 1,2l. Z parownicami stojącymi znacznie szybciej – już w kilku ruchach usuniesz zagniecenia z ubrań, a urządzenia posiadają 3 poziomy strumienia pary, w tym tryb ECO.

Dodatkowo modele GC565 i GC568 dzięki innowacyjnej technologii AirStretch pozwalają osiągnąć zadowalające efekty jeszcze szybciej! Siła ssąca delikatnie przyciąga ubrania do płyty parowej, co pozwala bezpiecznie i łatwo usunąć zagniecenia. Z kolei model GC535 dzięki specjalnej nasadce zapachowej MyEssence umożliwia nie tylko odprasowanie tkanin, ale też nadanie im ulubionego zapachu.

Wybierz parownicę dostosowaną do Twoich potrzeb i ciesz się zawsze dopracowaną, świeżą garderobą i nie tylko.

Rekomendowane ceny steamerów Philips wynoszą:

Steamer ręczny GC320/55 - 319,00 zł

Steamer ręczny GC332/67 - 359,00 zł

Steamer ręczny GC332/87 - 359,00 zł

Steamer ręczny GC440/47 - 449,00 zł

Steamer stojący GC535/35 - 719,00 zł

Steamer stojący GC565/95 - 1.029,00 zł

Steamer stojący GC568/65 - 1.119,00 zł


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA