REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sprzątanie dla wygodnych: postaw na inteligentny odkurzacz

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 sie 2017 15:45
Sprzątanie dla wygodnych: postaw na inteligentny odkurzacz
Fot. Philips
Sprzątanie dla wygodnych: postaw na inteligentny odkurzacz
Sprzątanie dla wygodnych: postaw na inteligentny odkurzacz

Dla wielu osób odkurzanie to przykry obowiązek. Jednak w dobie nowoczesnych technologii także sprzątanie może okazać się prostsze niż myślisz.

REKLAMA

Philips SmartPro Compact to odkurzacz automatyczny, który wyczyści podłogi za Ciebie! Dzięki systemowi Smart Detection, czyli połączeniu inteligentnych chipów, odkurzacz wybierze najlepszą strategię, aby dokładnie wyczyścić całą powierzchnię, a nasadka TriActive XL o wyjątkowo dużej szerokości sprawia, że sprzątanie jest naprawdę szybkie.

Dla wielu osób odkurzanie to przykry obowiązek. Jednak w dobie nowoczesnych technologii także sprzątanie może okazać się prostsze niż myślisz. Jeśli cenisz sobie porządek w domu, a masz niewiele czasu na odkurzanie, pozwól wyręczyć się robotom sprzątającym, czyli odkurzaczom automatycznym! Uwierz - takie odkurzacze naprawdę mogą odkurzyć równie dobrze jak Ty. Na czym polega ich działanie?

Nowe odkurzacze automatyczne Philips SmartPro Compact FC8776 i FC8774 są wyposażone w system Smart Detection, czyli połączenie inteligentnych chipów, żyroskopu i akcelerometru, dzięki którym urządzenie skutecznie sprząta samodzielnie. Odkurzacze automatyczne poznają otoczenie i wybierają optymalną strategię czyszczenia, która umożliwia jak najszybsze posprzątanie domu. Odkurzacze marki Philips mają 6 czujników podczerwieni umożliwiających wykrywanie i unikanie przeszkód, takich jak ściany, lampy lub przewody, aby urządzenie mogło bezpiecznie wyczyścić podłogi. Ponadto nowe odkurzacze SmartPro Compact są wyposażone w 4-kołowy system jazdy, co ułatwia pokonywanie progów, podczas gdy tradycyjne odkurzacze mają zaledwie 2 koła. 

Sprzątanie z robotami czyszczącymi zapewnia doskonałe efekty i jest niezwykle proste. Szeroka nasadka TriActive XL daje możliwość skutecznego i dokładnego odkurzania w krótkim czasie i to za jednym razem. Odkurzanie jest efektywne także dzięki trzem otworom ssącym zbierającym kurz z przodu i po bokach oraz elastycznej listwie zbierającej kurz pozostały z tyłu. Wąska konstrukcja odkurzaczy i wysokość wynosząca zaledwie 6 cm sprawia, że odkurzacze automatyczne łatwo docierają pod meble i usuwają zgromadzony tam kurz. Dodatkowo dzięki 4 trybom odkurzacze automatyczne mogą wybierać skuteczną i efektywną strategię odkurzania danego pomieszczenia. Ponadto odkurzacz dopasowuje się do nierównej powierzchni podłóg.

Oczywiście nie musisz mieć odkurzacza cały czas na oku – dostępny jest pilot zdalnego sterowania do obsługi odkurzacza z większej odległości. W dodatku odkurzacz automatyczny oferuje funkcję planowania dobowego, która umożliwia zaplanowanie następnego sprzątania z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Odkurzacz automatyczny uruchomi się więc nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu!

Odkurzacze automatyczne Philips są wyposażone w wydajny akumulator litowo-jonowy, który ma dłuższy okres eksploatacji i ładuje się szybciej niż standardowe akumulatory. Philips SmartPro Compact FC8776 pracuje nawet przez 120 min, a FC8874 przez 110 min. Co ważne, urządzenie nie blokuje się i gdy akumulator jest prawie wyczerpany, odkurzacz wraca do stacji dokującej, aby się naładować i przygotować do następnego sprzątania.

Przekonaj się sam, że z odkurzaczami automatycznymi Philips SmartPro Compact Twój dom może być nareszcie czysty bez Twojego udziału. A Ty możesz mieć więcej czasu dla swojej rodziny i na przyjemności.

Rekomendowane ceny odkurzaczy automatycznych Philips SmartPro Compact wynoszą:

SmartPro Compact FC8774/01 - 1.529 zł
SmartPro Compact FC8776/01 - 1.569 zł


REKLAMA

Komentarze

  • a tak, widziałam u mojej siostry jak Mamibot działa i szczerze mówiąc jest to bardzo dobry sprzęt! dokładnie sprząta, zbiera małe okruchy i fajnie sie nim steruje. Przy małym dziecku to na prawdę rewelacyjne ułatwienie!
    • Katka, 2017-10-30 19:48:50
  • Inteligentny odkurzacz bardzo ułatwia sprzątanie.Jak dla mnie to jeden z lepszych wynalazków XXI wieku. Nie sądziłam, że robot automatyczny może tak pomóc w utrzymaniu czystości.Kilka miesięcy temu kupiłam robota Mamibota PREVAC i mam 2w1. Robot sprząta i mopuje. Teraz sprzątanie nie zajmuje mi tyle czasu co wcześniej. Wracam z pracy i jest czysto, zostaje mi tylko ścieranie kurzy z mebli.
    • katarzynka88, 2017-08-14 22:13:02

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA