REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 sie 2017 15:11
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy
Fot. Mill Clean
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy
Sprzątanie po wakacyjnym remoncie: domowi pomocnicy

Usunięcie silnych zabrudzeń, które pozostały po wakacyjnym remoncie to wyzwanie, z którym poradzą sobie tylko sprawdzone środki.

REKLAMA

Aby dodatkowo pielęgnować czyszczone powierzchnie i zadbać o miły zapach wnętrz warto zastosować kombinację produktów Mill clean, dzięki którym uzyskanie efektu pięknego, pachnącego domu nie będzie wymagało kompromisów.

Oto cztery sposoby, które pomogą rozprawić się nawet z najcięższymi zabrudzeniami oraz zapewnić doskonały efekt przeprowadzonych prac remontowych. Odpowiednia pielęgnacja wyremontowanych powierzchni doda im blasku i będzie je chronić już od pierwszych dni po remoncie. Zapach materiałów budowlanych zostanie zastąpiony przyjemną kosmetyczną wonią specjalnie dobranych kompozycji aromatycznych. 

Trio do zadań specjalnych

WYCZYŚCI to skoncentrowany zmywacz powłok nabłyszczających, który usuwa warstwy powłok nabłyszczających różnego pochodzenia oraz skutecznie czyści zabrudzenia wynikające z bieżącego użytkowania i z gruntownych remontów. Dzięki dobrym właściwościom emulgującym, bardzo dobrze odtłuszcza powierzchnie i usuwa zabrudzenia wynikające z osadzania się smarów i sadzy.

ZMYJE - skoncentrowany preparat do mycia silnych zabrudzeń, który gruntownie i skutecznie czyści posadzki, zabrudzenia z olejów i smarów, tłusty osad z okapów kuchennych i innych powierzchni.

ODPLAMI skoncentrowany płyn do odplamiania i czyszczenia – ten preparat skutecznie usuwa plamy z: atramentu, tuszu, krwi, tłuszczu, wina, gumy, oleju, kleju, kawy, świeżych farb, plamy po jedzeniu, sokach, plamy odzwierzęce, plamy z sadzy, smaru, oraz farby do włosów ze wszystkich zmywalnych powierzchni i tkanin: podłóg, ścian, dywanów, mebli tapicerowanych, fug, stolarki okiennej i drzwiowej, w domu, warsztacie czy garażu.

Uniwersalne balsamy do wnętrz

Są to wysoko skoncentrowane kosmetyki o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki wyjątkowej formule mogą być bezpiecznie stosowane na różnych powierzchniach, bez ryzyka naruszenia ich struktury. Sprawdzą się zarówno do mycia i pielęgnacji drewna, paneli podłogowych, podłóg lakierowanych , mebli jak i powierzchni ceramicznych, pcv oraz gresu i terakoty. Balsamy doskonale rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie, a pielęgnująca formuła myjąca zawiera składnik zmiękczający wodę, który zwiększa skuteczność mycia. Wysokiej jakości skład balsamów zapewnia odpowiednią pianotwórczość i dobrą zwilżalność powierzchni, co dodatkowo sprzyja usuwaniu nagromadzonego brudu, bez pozostawiania smug i zacieków. 

Do mycia szyb i luster

Płyny do mycia szyb i luster MILL clean to produkty, które dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji substancji aktywnych działają niezwykle szybko, a do tego nie pozostawiają smug i zacieków i natychmiast odparowują z powierzchni. Nadają szklanym powierzchniom krystaliczny blask a dodatkowo chronią przed ponownymi zabrudzeniami. Płyny nie posiadają chemiczno-alkoholowego zapachu.

Płyny do podłóg

Balsamy do pielęgnacji podłóg Mill clean to specjalistyczne kosmetyki, które uwzględniają konieczność gruntownego mycia powierzchni z zachowaniem takich walorów jak: połysk powierzchni z jednoczesnym zachowaniem właściwości antypoślizgowych, odpowiednia pianotwórczość, dobra zwilżalność powierzchni, bez smug i zacieków oraz przyjemny, długo utrzymujący się, świeży zapach. Gama specjalistycznych balsamów do mycia podłóg składa się z :płynu do paneli i drewna lakierowanego, płynu do podłóg drewnianych, olejowanych i woskowanych, płynu do gresu, terakoty i kamienia, płynu do linoleum i pcv


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA