REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Szybkie sprzątanie po imprezie: postaw na uniwersalne ściereczki

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 18 sty 2018 11:41
Szybkie sprzątanie po imprezie: postaw na uniwersalne ściereczki
Fot. Pixabay
Szybkie sprzątanie po imprezie: postaw na uniwersalne ściereczki

Zima to czas imprez karnawałowych, ale po każdej domówce niestety trzeba posprzątać. Szybko uprzątnąć najważniejsze miejsca w łazience pomogą pięknie pachnące ściereczki uniwersalne.

REKLAMA

Wycieranie kurzu, polerowanie mebli, czy usuwanie zabrudzeń z glazury, terakoty lub innych powierzchni, to czynności, które każdy z nas wykonuje w swoim domu prawie każdego dnia, a już zwłaszcza po karnawałowej imprezie.

By zrobić to szybko, prosto, a przede wszystkim skutecznie warto sięgnąć po nowe ściereczki uniwersalne Presto Cynamon & Pomarańcza. Co więcej nowoczesne ściereczki z naturalnymi olejkami eterycznymi sprawią, że w naszym domu jeszcze długo po sprzątaniu będzie unosić się cudowny zapach.

Ściereczki w formule 2w1 przeznaczone są do czyszczenia wszystkich powierzchni gładkich: mebli i powierzchni laminowanych, terakoty, paneli podłogowych, ceramiki, glazury i tworzyw sztucznych. Ściereczki w kilka sekund usuwają kurz i inne zabrudzenia dzięki zawartości specjalnie dobranych aktywnych środków czyszczących. To gwarancja kompleksowej pielęgnacji, ochrony oraz czystości. Są również delikatne dla skóry dłoni, dlatego bez obaw można sięgać po nie podczas codziennych porządków. Dostępne są w wygodnym, poręcznym opakowaniu. W każdym znajduje się aż 72 sztuki, które wystarczą na długi czas!

Dzięki zawartości naturalnych olejków eterycznych, zimowo-korzenny zapach otula wnętrza, wprowadzając ciepły, relaksujący klimat. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA