REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wiosenne porządki w łazience: szybkie sprzątanie z podręcznymi ściereczkami

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 09 kwi 2018 11:42
Wiosenne porządki w łazience: szybkie sprzątanie z podręcznymi ściereczkami
Fot. Pexels/Pixabay
Wiosenne porządki w łazience: szybkie sprzątanie z podręcznymi ściereczkami
Wiosenne porządki w łazience: szybkie sprzątanie z podręcznymi ściereczkami

Wiosna to w wielu domach czas gruntownych porządków. Każdy lubi czyste i świeże wnętrze, ale niewielu z nas rzeczywiście lubi sprzątać. Aby usprawnić tę przykrą czynność, warto sięgnąć po łatwe i szybkie w użyciu ściereczki nasączone detergentem.

REKLAMA

Odetchnijmy po mroźnej zimie i cieszmy się coraz dłuższymi, ciepłymi dniami, budzącą się do życia przyrodą i zapachem kwitnących kwiatów. Dzięki wiosennym porządkom, radosny klimat już dziś zagości w naszych domach. By odświeżyć domowe zakamarki, wystarczy kilka chwil. Pomocne będą produkty marki Presto, które zawsze warto mieć pod ręką! Natychmiastowy efekt czystości zagwarantują nam w tym sezonie Ściereczki Presto do szyb i luster gwarantujące blask jak nigdy dotąd, oraz ściereczki uniwersalne, które wypełnią wnętrza wyjątkowym zapachem kwitnącej w kwietniu Magnolii.

Z myślą o nadchodzących coraz piękniejszych, ciepłych i słonecznych dniach, nie straszna jest nam wizja wiosennych porządków. Zwłaszcza wtedy, gdy pod ręką mamy produkty do sprzątania, dzięki którym porządki będą szybkie i proste, jak nigdy dotąd!

Ściereczki Presto do szyb i luster 2w1 , przeznaczone są do szybkiego i skutecznego czyszczenia powierzchni szklanych, np. szyb, lusterek, szkiełek, kryształów itp. Doskonale usuwają ślady palców i codzienne zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię lśniącą i bez smug. Zawierają również substancje antystatyczne oraz anty-para, dlatego wyczyszczone powierzchnie nie będą przyciągać drobinek kurzu, a lustro w łazience nie będzie parować. Ściereczki z płynem czyszczącym sprawdzą się tam, gdzie potrzeba precyzji i szybkich efektów. Nie podrażniają skóry dłoni.

Ściereczki Presto do szyb i luster, Opakowanie zawiera 30 szt.

Cena: ok. 7,99 zł

Ściereczki Presto uniwersalne o zapachu Magnolii 2w1 to najbardziej wiosenny produkt do sprzątania, jaki tylko możemy sobie wyobrazić! Przepiękny, kwiatowy zapach, szerokie zastosowanie i natychmiastowy efekt. Ściereczki przeznaczone są do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich gładkich powierzchni: mebli, powierzchni laminowanych, terakoty, paneli podłogowych, ceramiki, glazury i tworzyw sztucznych. Dzięki aktywnym środkom czyszczącym, delikatnie, ale skutecznie usuwają zabrudzenia i kurz, pozostawiając powierzchnie czyste i lśniące. Intensywnie i długotrwale odświeżają wnętrza wypełniając je uroczym zapachem kwiatów magnolii, a zawarte w recepturze naturalne olejki eteryczne pobudzą zmysły i wprowadzą w wiosenny nastrój. Nie podrażniają skóry dłoni.

Ściereczki Presto uniwersalne Magnolia, Opakowanie zawiera 72 szt.

Cena: ok. 7,99 zł


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA