REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zadbaj o pralkę i pranie

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 14 lis 2017 13:57
Zadbaj o pralkę i pranie
Fot. WPRO
Zadbaj o pralkę i pranie
Zadbaj o pralkę i pranie

Jeżeli chcemy aby nasza pralka służyła nam bezawaryjnie przez wiele lat, a ubrania były pachnące i w utrzymane w dobrym stanie, warto skorzystać z odpowiednich środków i akcesoriów.

REKLAMA

Problem: wysuwające się ze stanika podczas prania fiszbiny, rzepy w kostiumach karnawałowych dzieci, skarpetki o puszystym włosiu.

Rozwiązanie: siatka do prania marki Wpro idealnie sprawdzi się w przypadku wymagających ubrań. Działa ochronnie zarówno na tkaniny, jak i na pralkę. Ubrania znajdujące się w bębnie chroni na przykład przed pohaczeniem (kostium dziecka zapinany na rzep i para rajstop to nie najlepsze połączenie), a pralkę m.in. przed wkręceniem się drutu w bęben.

Problem: osadzające się resztki detergentów, nieprzyjemny zapach, kamień.

Rozwiązanie: Środek czyszczący i odkamieniający Wpro do pralek i zmywarek zmniejsza osadzanie się kamienia, wypłukuje tłuszcz, usuwa pozostałości po detergentach, a także eliminuje nieprzyjemny zapach. Warto stosować go raz na miesiąc. Korzystanie z tego środka pozwoli zachować urządzenia w doskonałej kondycji, ale też zoptymalizować ich pracę. 


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA