REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zdrowe zęby i dziąsła: czyść przestrzenie międzyzębowe

  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 28 gru 2016 13:15
Zdrowe zęby i dziąsła: czyść przestrzenie międzyzębowe
Szczoteczka międzyzębowa Brush Between. Fot. Jordan

Zdrowy uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale także dziąsła. Odpowiednie oczyszczanie przestrzeni przy dziąsłach pozwala uniknąć licznych problemów.

REKLAMA

Zdrowy uśmiech to nie tylko zdrowe zęby, ale także dziąsła. Odpowiednie oczyszczanie przestrzeni przy dziąsłach pozwala uniknąć problemów, takich jak zaczerwienienia, krwawienie, nadwrażliwość na ciepło i zimno, czy nieprzyjemny oddech, prowadzących w dalszej kolejności do poważnych chorób przyzębia i zębów, w tym paradontozy. Marka Jordan opracowała wygodny produkt, który pozwala na dokładne i skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

1) Miękka końcówka ułatwia włożenie szczoteczki między zęby. Elastyczny drucik ułatwia manewrowanie między zębami, również przy wyciąganiu szczoteczki. 2) Kiedy szczoteczka jest między zębami, końcówka szczoteczki wychodzi z drugiej strony, a krótsze włosie czyści ścianki zęba.  3) Przy wyjmowaniu szczoteczki dłuższe włosie składa się (na kształt choinki), dzięki czemu łatwiej usunąć szczoteczkę.
1) Miękka końcówka ułatwia włożenie szczoteczki między zęby. Elastyczny drucik ułatwia manewrowanie między zębami, również przy wyciąganiu szczoteczki. 2) Kiedy szczoteczka jest między zębami, końcówka szczoteczki wychodzi z drugiej strony, a krótsze włosie czyści ścianki zęba. 3) Przy wyjmowaniu szczoteczki dłuższe włosie składa się (na kształt choinki), dzięki czemu łatwiej usunąć szczoteczkę.

Szczoteczki międzyzębowe Brush Between dostępne w pięciu rozmiarach, pasujące do większości przestrzeni międzyzębowych, pozwalają dotrzeć do wszystkich powierzchni wokół zębów usuwając resztki jedzenia i zanieczyszczenia.

Wysoka jakość wykonania z zastosowaniem włosia WaveCut™
i ergonomiczny uchwyt sprawiają, że czyszczenie jest łatwe i szybkie. Szczoteczki sprawdzą się także w pielęgnacji mostów, koron, implantów, oraz przy aparatach ortodontycznych.

Cena: 17,99 zł/opakowanie 10 sztuk


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA