REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmęczona skóra? Poddaj ją zabiegowi... polewania wodą!

  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 29 lis 2017 09:33
Zmęczona skóra? Poddaj ją zabiegowi... polewania wodą!
Fot. Dornbracht

O skórę można zadbać na wiele sposobów. Zmęczoną zrewitalizuje zabieg tzw. terapii Keippa czyli... polewanie zimną wodą. Zobaczcie armaturę, która uczyni to banalnie prostym!

REKLAMA

Zmęczona skóra? Polewanie twarzy zimną wodą szybko i w łatwy sposób pomoże poprawić krążenie i ujędrnić skórę. Wystarczy zaledwie 30 sekund, aby cera uzyskała świeży, różowy odcień. Polewanie twarzy, nazywane w terapii Kneippa „upiększającym polewaniem” może być stosowane kilka razy dziennie w razie potrzeby, a jego odświeżający efekt może zastąpić nawet kilka espresso. Regularne stosowane pomaga zachować zdrowy kolor skóry i poprawia cerę.

Jak wykonać polewanie twarzy?

Zacznij od prawej skroni. Stamtąd poprowadź strumień chłodnej lub zimnej wody prostymi liniami w dół i wróć ponad policzek –  w sumie trzy razy. Powtórz ten proces po lewej stronie. Następnie trzykrotnie przesuń strumień wody po czole. Zakończ, trzykrotnie przepuszczając strumień wody po twarzy okrężnym ruchem.

 

Firma Dornbracht opracowała specjalną wylewkę do polewań dzięki czemu polewanie twarzy, jak i inne zabiegi Kneippa, można przeprowadzić wygodnie i skutecznie. Wylewka do polewań jest zintegrowana bezpośrednio z umywalką i jest wyciągana, dzięki czemu zapewnia elastyczność obsługi. Specjalny laminarny strumień zapewnia pełne i równomierne zwilżenie skóry, co jest niezbędne do optymalnego oddziaływania wody.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA