Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

20 lat "Łazienki": o polskich łazienkowych targach

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 18 paź 2016 10:23
20 lat "Łazienki": o polskich łazienkowych targach

Dwadzieścia lat magazynu „Łazienka” to tysiące zapisanych przez redakcję stron, ale też niezliczone wypowiedzi, komentarze i opinie reprezentantów polskiej branży łazienkowej. Prezentujemy wybrane.

REKLAMA

W 2006 roku odbyły się targi Aqua-San – impreza skierowana do branży wyposażenia łazienek, która była innym wydaniem targów Sentec z 2002 roku. Oceny Aqua-San były różne:

- Same targi, które mają w nazwie „międzynarodowe” bardziej przypominały targi regionalne i daleko im do poziomu Budmy, która ma swoją rangę i wypracowaną przez lata pozycję. Targi Aqua-San mają przed sobą jeszcze daleką drogę, zanim zbudują swoje znaczenie i przyciągać będą odwiedzających z całej Polski, jak również zza granicy. Mimo eleganckiej oprawy i bardzo dobrej moim zdaniem nazwy, było po prostu zbyt mało wystawców. Zabrakło wielu znaczących firm. Bardzo niedobre wrażenie robiło zbyt dużo niewykorzystanie j przestrzeni – komentował Waldemar Kałucki, ówczesny dyrektor handlowy w firmie Technic Industry.

Nieco odmiennego zdania był Paweł Skrzeczkowski, wtedy dyrektor handlowy w firmie Pool-Spa.
- Chcę wyrazić moje duże zadowolenie z organizacji i przebiegu targów AQUA-SAN 2006. Przyznaję, że byłem pełen obaw, bo przecież nie byliśmy pewni jak branża przyjmie nową propozycję po 4 latach, które upłynęły bez poważnych targów sanitarnych. Wiedzieliśmy, że nie wszyscy producenci zdecydowali się na zorganizowanie swoich stoisk wystawowych. Jednak targi okazały się w moim przekonaniu sukcesem. Wystawcy zaprezentowali nie tylko bardzo okazałe i atrakcyjne stoiska, ale przede wszystkim szeroką propozycję produktową, w tym bardzo wiele nowości.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA