REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

40 Stref Ravak ma powstać do końca roku

 • Autor: not. Arkadiusz Kaczanowski
 • 25 sie 2015 22:17
40 Stref Ravak ma powstać do końca roku
Ravak, koncept 10 st. / fot. Ravak

Naszym celem jest stworzenie 50 Stref Ravak w najważniejszych salonach i centrach w całej Polsce. Na ten rok planujemy otworzyć 40 takich punktów - zdradza Robert Jaroń, Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie Ravak Polska.

REKLAMA

- Pracujemy nad odświeżeniem i mocniejszym zaznaczeniem naszej oferty w punktach handlowych. Dlatego marka Ravak w Polsce systematycznie realizuje projekt wdrażania specjalnych stref w których prezentujemy ofertę z naszego portfolio. Obecnie nasze produkty są dostępne 800 punktach handlowych w całym kraju - zdradza Robert Jaroń, Regionalny Kierownik Sprzedaży w firmie Ravak Polska

Często są to całościowe aranżacje, w który znajdują się tylko produkty z oferty producenta, a czasami produkty czeskiej marki pojawiają się w boksach razem z innymi markami bądź są dostępne w ofercie katalogowej. Liczbę sklepów, które posiadają część ekspozycyjną firma szacuje na ok. 600.

 

Jesteś w trakcie remontu łazienki? Zapraszamy do salonu EGEN w Lublinie, gdzie czekają na Was profesjonalni doradcy i Strefa RAVAK z naszą kompleksową ofertą.http://newsletterravak.pl/punkt/24-egen-s-a

Posted by Ravak Polska on Wednesday, June 3, 2015

- Zależy nam, by jeszcze mocniej zaakcentować i podkreślić jakość oraz kompleksowość oferty, dlatego postanowiliśmy wdrożyć nowy standard ekspozycji marki. Przy współpracy z naszymi Partnerami, m. in. z salonów łazienkowych, są wydzielone Strefy Ravak. To specjalne przestrzenie, w których mamy okazję pokazać komplementarność naszego portfolio. Dzięki temu w jednym miejscu klient może zobaczyć jak dopasowane do siebie są wanny, umywalki, armatura, ceramika czy dodatki marki. Doskonałym tego przykładem są całościowe aranżacje łazienek, które u nas funkcjonują jako koncepty. Koncept Chrome czy 10° autorstwa Kryštofa Nosála (nagrodzony w tym roku Red Dot Award) to najlepsze przykłady tego, że zestawienie kilku produktów z jednej serii daje nie tylko spójny efekt wizualny, ale tworzy też wartość dodaną - mówi Robert Jaroń.

Celem firmy jest stworzenie 50 Stref Ravak w najważniejszych salonach i centrach w całej Polsce. Na ten rok planowane jest otwarcie 40 takich punktów. Doskonałym przykładem jak wygląda i funkcjonuje to rozwiązanie, jest strefa w salonie Prajs Ceramics and More w centrum TTW Home w Warszawie, Strefa w salonie EGEN w Lublinie czy Karlos w Koninie.  

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • lista salonów znajduje się na stronie głównej w miejscu salony sprzedaży
  wybieramy konkretne województwo i wyświetlają się salony sprzedaży począwszy od Stref RAVAK
  • Piorek, 2015-08-26 19:37:40
 • looknij na
  • fachowiec, 2015-08-26 15:31:46
 • a gdzie można znaleźć listę salonów ze strfa Ravaka
  • Krzysiek1852, 2015-08-26 14:36:53
 • super pomysł, cała oferta dopasowana i kompleksowa w jednym miejscu.
  • Marta, Lublin, 2015-08-26 14:30:09

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA