Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Atlas planuje rozwijać ofertę w Wielkiej Brytanii

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 03 kwi 2015 08:39
Atlas planuje rozwijać ofertę w Wielkiej Brytanii
Inwestycja Atlas Aval / fot. Grupa Atlas

Atlas jest nominowany do nagrody Polish Choice of the Year 2015 - plebiscytu, mającego na celu wybór najlepszych polskich marek obecnych w Wielkiej Brytanii. Rynek ten łódzka firma uważa za jeden z kluczowych.

REKLAMA

Celem  konkursu Polish Choice of the Year 2015 (to jego pierwsza edycja) jest promocja najbardziej lubianych i dopasowanych do potrzeb Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii produktów oraz stymulowanie zachowań prokonsumenckich wśród Polaków mieszających na emigracji. Marka, która zbierze największą liczbę głosów ze wszystkich kategorii, otrzyma specjalne wyróżnienie – tytuł Super Polish Choice of the Year.

W plebiscycie uczestniczy ponad 50 polskich firm i produktów obecnych w Wielkiej Brytanii. Konsumenci za pomocą strony internetowej oddają głos na swoje ulubione marki w 13 różnych kategoriach, m.in. podróże, praca czy polska innowacja. Konkurs został objęty patronatem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. Firma Atlas otrzymała nominację do nagrody w kategorii „budowa i remont”.

- Wielka Brytania jest jednym z kluczowych obszarów zainteresowania Grupy Atlas poza granicami Polski – mówi Michał Gosławski, Dyrektor ds. Rynków Zagranicznych w firmie Atlas– Na Wyspach jest wielu fachowców, którzy zdecydowali się kontynuować swoją karierę i realizować zawodowo na emigracji. Wielu z nich jest wiernymi klientami naszej firmy, którzy często polecają produkty Atlasa także brytyjskim specjalistom.

Obecnie w Wielkiej Brytanii można kupić ponad 200 różnych produktów oferowanych przez Grupę Atlas pod markami Atlas, Aval czy Dolina Nidy, Izohan, Izolmat i Nexler, w tym m.in. złożone systemy dociepleniowe (poparte lokalnym certyfikatem British Board of Agrément), tynki, kleje do płytek, fugi, silikony, hydroizolacje, systemy podłogowe, zaprawy murarskie i remontowe, a także produkty gipsowe czy zaprawy do renowacji budynków.


W najbliższych latach Grupa Atlas planuje nadal dynamicznie rozwijać swoją ofertę na terenie Wielkiej Brytanii. - Ponieważ grono naszych klientów w Anglii, Walii czy Szkocji systematycznie się powiększa, w tym roku planujemy wykorzystać ten potencjał i jeszcze lepiej rozwinąć sieć dystrybucji na Wyspach, a także uruchomić tutaj naszą pierwszą nowoczesną akademię treningowo-szkoleniową w Europie Zachodniej – dodaje Gosławski.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA