Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Branża łazienkowa 2014 - podsumowanie roku

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 07 sty 2015 11:54
Branża łazienkowa 2014 - podsumowanie roku
fot. Flickr, Dafne Cholet

Przejęcia firm, intensywny rozwój liderów sprzedaży oraz Forum Branży Łazienkowej to z pewnością najważniejsze wydarzenia minionego roku.

REKLAMA

Przez cały 2014 rok na bieżąco relacjonowaliśmy wydarzenia w branży łazienkowej w Polsce na portalu www.Ryneklazienek.pl, a na łamach magazynu "Łazienka" podsumowywaliśmy zachodzące zmiany. Mimo iż był to okres bez najważniejszego wydarzenia targowego, jakim są frankfurckie ISH, to nie brakowało ciekawych i poruszających branżę zdarzeń. Nasz subiektywny przegląd przedstawiamy poniżej.

Targowy początek

Jednym z najważniejszych wydarzeń lutego były targi Cevisama - wzięło w mich udział prawie 700 firm z 40 krajów, w tym z Polski, a wystawy zwiedziło 100.000 gości z całego świata. Impreza odbywała się w hiszpańskiej Walencji w dniach od 11 do 14 lutego. Relacjonowaliśmy zdarzenie na naszym portalu. Zapraszamy też do sekcji poświęconej targom Cevisama 2014

Luty zamknęły targi arena Design w Poznaniu, w trakcie których przyznano m.in. tytuł Top Design. Gościem tego wydarzenia był Christian Sieger, a wśród uczestników nie zabrakło firm z branży sanitarnej. O wydarzeniu pisaliśmy na portalu oraz w specjalnej sekcji poświęconej imprezie.

Z początkiem kwietnia wróciliśmy do Poznania na targi Instalacje, na których bardzo znaczący udział miały firm z sektora sanitarnego. Przygotowaliśmy obszerną fotorelację z wydarzenia.

na Targach Instalacje 2014 w Poznaniu. Fot. Arkadiusz Kaczanowski.
na Targach Instalacje 2014 w Poznaniu. Fot. Arkadiusz Kaczanowski.

W tym czasie odbyła się też 53. edycja międzynarodowych targów Salone del Mobile w Mediolanie - największych w Europie targów wzornictwa przemysłowego. Na targach trwających w dniach 8-13 kwietnia 2014, swe produkty pokazało ok. 2.400 wystawców (z branży meblowej, kuchennej oraz łazienkowej), a Mediolan po raz kolejny przyciągnął ponad 300 tysięcy gości z ponad 160 krajów całego świata. Relacja z początku imprezy tutaj, a obszerne zestawienie materiałów w naszej sekcji poświęconej iSaloni 2014.

W kontekście 2015 roku bardzo ciekawą informacją było na pewno ogłoszenie, że Polska będzie krajem partnerskim targów ISH 2015. Ma się to wiązać z możliwościami dodatkowej prezentacji rodzimej oferty na frankfurckich targach.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA