REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Cersanit wprowadził swoje baterie na rynek

 • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
 • 12 sty 2016 14:51
Cersanit wprowadził swoje baterie na rynek
fot. Anna Raducha-Romanowicz

W grudniu 2015 roku Rovese pokazało grupie dziennikarzy swą nową kategorię produktową - armaturę. Od stycznia 2016 baterie marki Cersanit są dostępne na rynku.

REKLAMA

Marka Cersanit wprowadziła do oferty 14 serii baterii łazienkowych i 6 zestawów natryskowych. Są to baterie umywalkowe, wannowo-natrysko­we i natryskowe, a w 3 seriach dodatkowo baterie bidetowe. Armatura została pogrupowana według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy segmenty: Basic, Solution oraz Design.

Linię Cersanit Basic tworzą 3 serie baterii: Simi, Cari i Amet. W seriach dostęp­ne są 3 rodzaje baterii: umywalkowa, wannowo - natryskowa i natryskowa.

W segmencie Cersanit Solution znalazły się baterie: Vero, Lumi, Avedo, Mille, Mille White, Mille Black, Elio i Cromo. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa i natryskowa.

Segment Design to 3 serie baterii: Vigo, Luvio i Mayo. W każdej serii dostępna jest bateria: umywalkowa, wannowo-natryskowa, natryskowa i bidetowa.

Baterie Cersanit bliżej można obejrzeć tu: Basic, Solution, Design


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Z tego co się orientuję to Cersanit wprowadził baterie na rynek w zeszłym roku, więc zakup baterii Cersanit 2 lata temu raczej nie był możliwy...
  • Takigosc, 2016-06-22 16:07:58
 • Nigdy w życiu nie kupię już żadnego produktu tej marki. 2 lata temu zainstalowałem w kotłowni baterię umywalkową firmy cersanit w sumie niepotrzebnie bo przez ten czas był użyty może 10 razy. Wten weekend byłem w górach a przeklęty Cersanit sprawił że był to najdroższy wyjazd w moim życiu. Po powrocie w kotłowni była \"sauna\" w wrzątek nie wiadomo czy dobę czy dwie lał się na maxa przez wylewkę, dodatkowo chlapało spod \"wajchy\" po ścianach. Wody w kotłowni było po kostki a w niej stał mój kondensacyjny piec gazowy za 15 tyś zł. rozgrzany do nieprzytomności (oby po tym nie wysiadł...) W Tychach mamy bardzo drogą wodę i ścieki do tego koszt gazu..zobaczymy co będzie jak przyjdą rachunki ale szacuję, że zapłacę jakieś 2-3 tyś złotych dlatego właśnie chciałem bardzo serdecznie podziękować firmie cersanit za najdroższy weekend w górach w mojej historii!!!!
  • Filip, 2016-06-20 07:08:56
 • na plusie uslugi oraz sama robota w tej firmie. milo fajnie i przyjemnie, kasa na czas, ogolnie to nawet ciezko sie przyczepic do firmy (no jest kilka malutkich wad, ale wytykanie ich byloby faux pas :P), ogolnie nawet na gowork ma dobre notowania, chyba wartyo sie tam zakrecic czy nie??? :D
  • japarapapa, 2016-02-21 23:01:13

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA