Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante inwestuje w rozwój. Rozbudowuje bazę magazynową

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 03 sie 2015 08:45
Deante inwestuje w rozwój. Rozbudowuje bazę magazynową
fot. Deante

Firma Deante rozpoczęła nową inwestycję. Obiekty magazynowe firmy o powierzchni 4500 m kw. zostaną powiększone o kolejne 1400 m kw.

REKLAMA

W 2015 roku rozpoczęła się rozbudowa bazy magazynowej Deante. Nowy obiekt będzie się różnił od swoich poprzedników wysokością, która wyniesie aż 8 metrów w świetle.

- Rozbudowa magazynu pozwoli nam na składowanie towarów, które będą miały status zapasów - ponad 60 dni. Ponadto, usprawni proces kompletacji, poprzez odblokowanie miejsc składowych i ciągów komunikacyjnych – mówi Sylwester Janiak, Szef Bazy Magazynowej w firmie Deante.

Rozbudowa magazynu_Deante_2-1.jpg
Rozbudowa magazynu_Deante_2-1.jpg

Do tej pory zostały wykonane przebudowa i przełożenie kanalizacji deszczowej. Ponadto, rozpoczęły się prace związane z budową fundamentów (stopy i ściana oporowa). Do końca sierpnia zostaną wykonane prace w ziemi, czyli fundamenty, ściana ogniowa i tzw. posadzka wstępna. Z kolei na przełomie sierpnia i września rozpocznie się montaż konstrukcji hali stalowej. Po jego zakończeniu zostaną wykonane posadzka właściwa oraz instalacja oświetlenia.

Zapotrzebowanie na dodatkową powierzchnię magazynową to wynik rozwoju, zarówno na rynkach polskim, jak i zagranicznych. Baza magazynowa, zlokalizowana w Zgierzu, ulega przekształceniom od 1997 roku. To wówczas rozpoczął się trzyetapowy projekt, polegający na budowie magazynu o powierzchni 3000 mkw. Pierwsza hala o powierzchni 1000 mkw. powstała w 1997 roku. Następnie była ona dwukrotnie przedłużana - w 2000 i 2006 roku. Z kolei w 2008 roku powstał nowy obiekt, zajmujący 1500 mkw.

Inwestycja zapoczątkowana w 2015 zwiększy powierzchnię magazynową z 4500 mkw. do 5900 mkw.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA