REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Deante wchodzi do rozszerzonej rzeczywistości

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 27 lip 2015 15:17
Deante wchodzi do rozszerzonej rzeczywistości
fot. Deante

Wystarczy parę kliknięć, aby tablet lub smartfon przemienił się w narzędzie do projektowania wnętrz. Firma Deante przygotowała dla swoich klientów rozwiązanie, pozwalające obejrzeć trójwymiarowe produkty na tle własnego mieszkania.

REKLAMA

Firma Deante wprowadziła udogodnienie dla klientów ostatecznych. Dzięki zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości można sprawdzić, jeszcze przed zakupem, jak produkty marki prezentują się w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację Intiaro na smartfonie lub tablecie (Android, iOS), współdziałającą z cyfrowymi treściami, umieszczonymi w katalogu Wyposażenie Łazienki.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy wybrać produkt Deante w aplikacji Intiaro i naprowadzić kamerę na znacznik w odległości jednego metra. Znacznik stanowi cała 158 strona najnowszego katalogu Deante. Można go także pobrać ze strony internetowej http://deante.pl/ar i wydrukować. Aplikacja zastosowana przez markę to udogodnienie dla osób, które mają trudności z wyobrażeniem sobie, jak dany element będzie wyglądał w konkretnym pomieszczeniu.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA