REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Do strefy prysznica konsumenci poszukują nowych technologii

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 02 wrz 2016 15:23
Do strefy prysznica konsumenci poszukują nowych technologii
fot. Arblu

Zapotrzebowanie na produkty zaawansowane technologicznie napędza koniunkturę na rynku wyposażenia łazienek - w segmencie obejmującym produkty przeznaczone do prysznica.

REKLAMA

Nabywcy tego typu produktów oczekują od nich nie tylko dobrej jakości i ciekawego designu, ale także technologicznych nowinek - elektronicznego sterowania baterii, mechanizmów pozwalających na oszczędności wody itp.

W raporcie dotyczącym rynku brytyjskiego sporządzonym przez firmę  MTW Research można znaleźć informację, że nowe technologie sprawią, iż sprzedaż produktów prysznicowych będzie wzrastać o 10% do 2020 roku. Wzrosty spodziewane  są w segmentach kabin prysznicowych, parawanów i brodzików, ale też w zakresie rozwiązań oferujących "inteligentne" dostarczanie wody, z zaawansowanymi funkcjami.

W raporcie MTW wskazano również, że w 2016 roku zwiększa się dystrybucja produktów w internecie, choć sprzedawcy online rosną w siłę głównie w segmencie ekonomicznym. Według MTW, stanowi to okazję dla specjalistycznych salonów łazienkowych, które oferują bardziej zróżnicowane produkty i usługi o wyższej wartości.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA