Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Firmy stawiają na e-handel

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 01 marz 2014 13:18
Firmy stawiają na e-handel
fot. Shutterstock

E-handel to wciąż jedna z najlepiej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Jego udział w całym handlu detalicznym w 2014 r. z pewnością przekroczy poziom 5%.

REKLAMA

Tempo rozwoju w tym roku prawdopodobnie nadal będzie dwucyfrowe - jak wynika z raportu przygotowanego przez zespół interaktywnie.com, w ubiegłym roku rynek e-commerce osiągnął wartość ok. 26 mld zł (wzrost o 4,5 mld zł rok do roku). Na koniec bieżącego roku można się więc spodziewać wzrostu ponad poziom 30 mld zł.

Na perspektywy rozwoju tego segmentu sprzedaży przygotowują się również firmy związane z dystrybucją wyposażenia sanitarnego. W sieci pojawiła się nowa odsłona sklepu internetowego Max-Fliz. Firma postawiła na nowoczesny design, prostotę oraz szczegółowe opisy produktów i zdjęcia, dzięki czemu liczy na przyciągnięcie klientów z całej Polski. Na stronie wyeksponowano moduły, które ułatwiają nawigowanie oraz wyszukiwanie produktów. Dodano też możliwość komentowania produktów przez użytkowników.

Odświeżoną wersję strony zyskała też firma Noclaf. Ulepszono formularz kastomizacyjny, który pozwala na konfigurowanie indywidualnego produktu z oferty firmy, zaktualizowano informacje o produktach oraz usprawniono nawigację, tak by strona była bardziej przejrzysta i ułatwiała poruszanie się po serwsie.

(ak)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA