Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Interaktywny doradca - Deante pomaga urządzać małe łazienki

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 20 sie 2015 13:11
Interaktywny doradca - Deante pomaga urządzać małe łazienki
Deante dzięki współpracy z trzema projektantkami wnętrz przygotowało różnorodne propozycje, prezentujące ergonomiczne rozplanowanie przestrzeni małych łazienek. / fot. Deante

Potrzeba wiele kreatywności, by funkcjonalnie urządzić typową, niedużą polską łazienkę. Deante w ramach projektu „Małe łazienki” proponuje klientom końcowym zestaw narzędzi i porad, które pomogą w pracach nad takim wnętrzem. Jednym z narzędzi jest specjalna aplikacja.

REKLAMA

Jak dobrać armaturę do łazienki? Czy wszystkie elementy powinny pochodzić z tej samej kolekcji? Jak będzie wyglądało połączenie obłej ceramiki z kubistycznymi, prostymi bateriami? Odpowiedzi na te i inne pytania ma udzielić aplikacja, przygotowana przez markę Deante.

Najnowsze narzędzie pozwala na aranżację dziewięciu wnętrz, przeznaczonych dla singli, rodzin i seniorów. Pomieszczenia mają rozmiar 3, 5 i 7 m kw. Po wejściu na stronę www.deante.pl/male-lazienki użytkownik może przymierzać dostępne modele wyposażenia wnętrz do konkretnych łazienek. W menu znajdują się baterie umywalkowe, natryskowe i wannowe z zestawami natryskowymi, a także elementy podtynkowe, deszczownie i panele. Po najechaniu kursorem na podgląd wnętrza, można obejrzeć produkty w powiększeniu. Aplikacja pozwala sprawdzić, jeszcze przed zakupem, czy wybrane produkty pasują do siebie, czy ich skala jest odpowiednia do rozmiarów pomieszczenia i jak wyglądają na tle różnych kolekcji płytek.

Aplikacja Deante
Aplikacja Deante

Aplikacja jest częścią projektu „Małe łazienki” od Deante. Marka, dzięki współpracy z trzema projektantkami wnętrz przygotowała różnorodne propozycje, prezentujące ergonomiczne rozplanowanie sprzętów, sprytne rozmieszczenie schowków i przyciągające uwagę ozdoby. Joanna Sokołowska, Magdalena Nowak i Danuta Fąk stworzyły projekty dla każdego – niezależnie od wieku oraz wielkości rodziny. W ramach projektu „Małe łazienki” powstał także katalog online, stanowiący kompendium wiedzy z cennymi wskazówkami i wnętrzarskimi inspiracjami. Firma zaprosiła też internautów do udziału w konkursie organizowanym na Facebooku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA