Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jak Polacy wybierają armaturę łazienkową - raport

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 01 cze 2013 09:03
Jak Polacy wybierają armaturę łazienkową - raport

Na podstawie wizyt internautów serwis Skąpiec.pl sprawdził, które produkty z segmentu armatury łazienkowej cieszyły się największym zainteresowaniem.

REKLAMA

Na podstawie wizyt internautów serwis Skąpiec.pl sprawdził, które produkty z segmentu armatury łazienkowej cieszyły się największym zainteresowaniem. Wyniki analizy opublikowane zostały w formie raportu specjalnego.

Ustalono także, czym konsumenci kierowali się podczas poszukiwań baterii umywalkowej czy zestawu prysznicowego. Przygotowana przez Skąpiec.pl analiza preferencji zakupowych internautów oraz rankingi najpopularniejszych produktów mają na celu pomóc innym konsumentom w znalezieniu baterii łazienkowych. Zbadano wyniki z sześciu kategorii z segmentu armatury: baterie umywalkowe, bidetowe oraz wannowe i prysznicowe, zestawy natryskowe, słuchawki i węże prysznicowe, a także wylewki i deszczownice. Poza rankingami i danymi statystycznymi raport zawiera także dział „Okiem ekspertów”, w którym specjaliści z branży dzielą się poradami na temat wyboru armatury łazienkowej, piszą o rozwiązaniach pozwalających oszczędzać wodę, a także zwracają uwagę na kwestię designu.

Najpopularniejsze marki i produkty

Statystyki serwisu Skąpiec.pl pokazują, że najbardziej cenionym producentem armatury łazienkowej była w analizowanym okresie firma Grohe. Zwyciężyła on w rankingu na najpopularniejszą markę w pięciu z sześciu omawianych działów. Jedynie w kategorii „Wylewki i deszczownice” pierwsze miejsce zajęło Hansgrohe, a Grohe uplasowało się na kolejnej pozycji. W ścisłym gronie ulubionych producentów armatury, poza dwoma wspomnianymi, znalazły się jeszcze marki: Tres, Kludi, Deante, Ferro oraz KFA. Lista najbardziej poszukiwanych artykułów w każdej z kategorii wygląda następująco:

  • Baterie umywalkowe: chromowana bateria stojąca Grohe Eurosmart 32925
  • Baterie wannowe i prysznicowe: termostatyczna bateria prysznicowa Ferro Terni TEM7
  • Baterie bidetowe: bateria stojąca Kludi Zenta Black & White
  • Zestawy natryskowe: zestaw Grohe Grohtherm 1000 34151
  • Słuchawki i węże prysznicowe: rączka natrysku Oras Bidetta 242050
  • Wylewki i deszczownice: deszczownia Deante Neo Fresh NBF 051K

Całość raportu można pobrać ze strony Skąpiec.pl: http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/12/

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA