REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Jeta Łazienki w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 14 lis 2017 13:33
Jeta Łazienki w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44

Do grona marek, które otworzą sklepy w Wodnym Parku Handlowym Marywilska 44, dołączają kolejne. Wiadomo już, że zakupy klienci zrobią również w salonach JETA Łazienki.

REKLAMA

Wodny Park Handlowy Marywilska 44 to nowe miejsce na mapie Warszawy i okolic, gdzie będzie można w jednym miejscu zrobić wygodne i kompleksowe zakupy dla domu i ogrodu. W obiekcie znajdą się tak rozpoznawalne marki jak: PSB-Mrówka, JYSK, Dywanella, ABRA Meble, czy Stokki Home.  Do grona najemców Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44 dołączył również salon firmy JETA oferujący asortyment wyposażenia łazienek, który zajmie powierzchnię ok. 450 mkw.

Firma JETA działa na polskim rynku od 27 lat. W ofercie posiada szeroki wybór płytek ceramicznych, faktur oraz kolorów, wiodących marek takich jak min. Tubądzin, Ceramika Paradyż, Cerrad, Nowa Gala, Ceramika Gres, Cersanit czy Opoczno. Klienci mają ułatwiony wybór dzięki atrakcyjnym ekspozycjom oraz bogatym bibliotekom płytek. Dodatkowo, obecni na miejscu projektanci, bezpłatnie, przeprowadzą każdego  klienta od momentu wyboru płytek do przedstawienia im wizualizacji nowej łazienki.

Salon JETA Łazienki doskonale wpisuje się w charakter Wodnego Parku Handlowego Marywilska 44, który powstał w odpowiedzi na potrzebę poszerzenia i zdywersyfikowania oferty związanej z artykułami do wyposażenia domu i ogrodu dla mieszkańców Warszawy i sąsiednich miejscowości.

Obiekt będzie oferować artykuły z branży dla domu i ogrodu. Nowoczesna jednokondygnacyjna bryła posiada wydzielone i wielofunkcyjne przestrzenie. Jego całkowita powierzchnia wynosi 12 000 mkw., z czego 2,5 tysiące mkw. obejmie część sportowo - rekreacyjna. Wodny Park Handlowy Marywilska 44 dysponował będzie dodatkowo dużym i wygodnym parkingiem na ponad 4,5 tys. samochodów.

W pobliżu inwestycji znajdują się duże inwestycje mieszkaniowe, a zasięgu 10 minut drogi od parku handlowego mieszka blisko 1 mln osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również Centrum Handlowe Marywilska 44, największe w Warszawie centrum handlu hurtowego i detalicznego, w którym najemcami są polskie rodzinne firmy i międzynarodowe marki. Dziennie przyciąga ponad 9 tys., a w weekendy nawet do 45 tys. osób. W skali miesiąca centrum odwiedza średnio ponad 350 tys. klientów, a w ciągu roku około 4,2 mln osób.

Oficjalne otwarcie Wodnego Parku Handlowego zaplanowane jest na wiosnę 2018 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Nie wiem czy to dobry pomysł...z polską płytką ...
    Niech im się uda ale trudno będzie.
    • Jozef, 2017-11-15 06:32:43

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA