Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kaldewei otwiera 40 salon w Chinach

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 05 sie 2014 13:03
Kaldewei otwiera 40 salon w Chinach
Kaldewei, ceremonia otwarcia showroomu w Shenzen w Chinach. / fot. Kaldewei
Kaldewei otwiera 40 salon w Chinach
Kaldewei otwiera 40 salon w Chinach
Kaldewei otwiera 40 salon w Chinach

Producent wanien i brodzików rozbudowuje swoją sieć showroomów na rynkach azjatyckich. Najnowszy punkt otworzył w położonym niedaleko Hongkongu Shenzen.

REKLAMA

Niemiecki producent wyposażenia łazienek umacnia swoją sieć ekspozycyjną na rynku azjatyckim. Na całym kontynencie ma już ponad 60 showroomów, w którym pokazuje swoje wanny i brodziki. W samych Chinach firma ma 40 salonów, a najnowszy otworzono właśnie w Shenzhen, w południowo-wschodniej części kraju (miasto bezpośrednio graniczy z Hongkongiem).

- Rynek azjatycki rozwija się bardzo dobrze i dzisiaj jest dla nas kluczowym regionem wzrostu - powiedział dyrektor zarządzający firmy, Franz Kaldewei, podczas uroczystości otwarcia salonu w Shenzhen. - Będziemy kontynuować nasze wysiłki na rzecz umocnienia i poszerzenia naszej pozycji na tutejszym rynku. Otwarcie naszego czterdziestego salonu w Chinach to ważny krok  w naszej strategii rozwoju. W planach mamy już uruchomienie kolejnych ekspozycji - zdradził.

Elementem strategii rozwoju firmy jest również intensywne promowanie swoich produktów w obiektach inwestycyjnych. Są one obecne w wielu obiektach w Azji, m.in. w Marina Bay Sands w Singapurze, którą zaprojektował Moshe Safdie.

(Źródło: Kaldewei)

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA