REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kermi inwestuje 2,5 mln euro w produkcję kabin prysznicowych

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 24 maj 2016 09:05
Kermi inwestuje 2,5 mln euro w produkcję kabin prysznicowych
Przedstawiciele firmy Kermi wraz z przedstawicielami władz lokalnych i firmy budowlanej inaugurują budowę nowej hali produkcyjnej.

Firma Kermi, producent m.in. kabin prysznicowych, rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Plattling (Dolna Bawaria) w Niemczech.

REKLAMA

W Platting powstaje nowa hala produkcyjna i magazyn działu sanitarnego firmy Kermi, w którym powstają kabiny prysznicowe (Kermi jest producentem również rozwiązań grzewczych). Powstanie około 2000 mkw nowej powierzchni produkcyjnej. Koszt inwestycji to ok. 2,5 mln euro.

Budowa nowej hali produkcyjnej i magazynu prysznicowe nowa wymagane obszary do przechowywania, zbieranie i dostarczanie materiałów ma zostać utworzony. Kermi kontynuuj przyczyniając się do poprawy produkcji w Plattling. Symboliczny akt rozpoczęcia budowy nowej hali miał miejsce w kwietniu 2016 roku. Inwestycja ma zostać zakończona do końca roku 2016.

Kermi GmbH jest spółką z grupy Swiss AFG Arbonia-Forster-Holding AG. Również szwajcarska spółka dominująca potwierdza swoje zaangażowanie w realizację inwestycji w Plattling i rozwój konkurencyjności Kermi.

(źródło: SHK Journal)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA