REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Kuchinox przechodzi rebranding

  • Autor: AK
  • 11 lip 2016 10:59
Kuchinox przechodzi rebranding

Nowe produkty,  logo,  hasło i  strona internetowa: Kuchinox Polska - producent m.in. wyposażenia łazienek - odświeża wizerunek.

REKLAMA

Kuchinox to polski producent, importer i dystrybutor artykułów sanitarnych i metalowych: zlewozmywaków, baterii kuchennych i łazienkowych oraz klamek, garderób, kłódek i innych akcesoriów metalowych. Firma jest obecna na rynku od 1997 roku. W swoim portfolio ma dwie marki: ekonomiczną Kuchinox i premium Laveo. 

- Nowe logo ma podkreślać znaczenie, jakie ma dla firmy proste, nowoczesne wzornictwo, a także jej stabilność i silną pozycję – mówi Maciej Balcerak, prezes zarządu Kuchinox Polska.

Nowy znak graficzny jest jednym z elementów szerzej zakrojonych działań zmierzających do odświeżenia wizerunku marki Kuchinox, która od teraz będzie się posługiwać także nowym hasłem korporacyjnym: „Inspiracja płynie z wnętrza”. 

Firma uruchomiła także nową stronę internetową, na której znajdują się aktualności dotyczące marki i rozszerzanego asortymentu, filmy instruktażowe pokazujące krok po kroku montaż wybranych produktów oraz inspiracje i porady dotyczące urządzania wnętrz. Te będzie można znaleźć również na fanpage’u marki na Facebooku oraz na YouTube.

Z myślą o wygodzie klientów firma planuje uruchomienie dedykowanej aplikacji mobilnej wspierającej proces składania i realizacji zamówień, a także szereg aktywności związanych ze szkoleniami.

- W planach na najbliższe miesiące mamy też kampanię reklamową w serwisach internetowych i magazynach związanych z tematyką urządzania wnętrz, a także intensywne działania z obszaru public relations i zaangażowania społecznego – mówi Balcerak. Całość aktywności ma wesprzeć realizację misji firmy, którą jest pomoc w nowoczesnym urządzaniu wnętrz. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA